גיא ציפורי, מייסד-שותף ומנכ"ל Skyline AI, זכה בפרס "הכוכב העולה" של מגזין הנדל"ן האמריקאי Real Estate Finance & Investment

הישג יוצא דופן ליזם הישראלי גיא ציפורי, מנכ"ל ומייסד שותף של חברת SkyLine AI – פרס "הכוכב העולה" של מגזין הנדל"ן האמריקאי היוקרתי Real Estate Finance & Investment . הפרס הזה מגיע שבוע בלבד לאחר ש-Skyline AI נבחרה במגזין של CB Insights 'AI 100  לאחת החברות החדשניות בתחום הבינה המלאכותית, שלושה חודשים בלבד לאחר שנודע כי דויטשה בנק, המנהל נכסים בשווי של כ- 700 מיליארד דולר, הכריז כי יאמץ את טכנולוגית האינטליגנציה המלאכותית של החברה לניהול השקעות הנדל"ן שלו. ציפורי: "הכבוד מגיע לכל עובדי החברה".

 

גיא ציפורי, מייסד ומנכ"ל Skyline AI זכה בסופ"ש שעבר בפרס "הכוכב העולה" היוקרתי של מגזין הנדל"ן האמריקאיReal Estate Finance & Investment . הפרס מחולק זאת השנה ה-20 לאנשים מצטיינים במגוון היבטים בענף הנדל"ן המסחרי, ממשקיעים ועד מומחי טכנולוגיה, בעלי פחות משבע שנות ניסיון בתחום שהפגינו יכולת יוצאת דופן בניהול עסקאות, מו"מ סיפוק פתרונות וחדשנות בעולמות הנדל"ן.

 

"זה כבוד גדול עבורי לזכות בפרס ה-"כוכב העולה", אבל הכבוד מגיע לכל עובדי החברה שלנו.", אמר גיא ציפורי, מייסד ומנכ"ל Skyline AI. " עולם ניהול השקעות הנדל"ן לא השתנה הרבה בעשורים האחרונים עד ש-SkyLine AI נכנסה לתמונה. מדובר בענף בו מנהלים השקעות של עשרות ומאות מיליוני דולרים, אבל מבחינה טכנולוגית קפא בתחילת שנות ה-90. עד היום היה נדרש זמן רב לאסוף ולנתח מידע על עסקאות, שברובו היה לא מאוד מדויק עד שלבסוף הוכנס למודלים פשוטים מאוד בטבלאות אקסל. Skyline AI שואבת מידע מלמעלה מ200 מקורות מידע על כל נכס בארה"ב, ומכניסה לתהליך קבלת ההחלטות בינה מלאכותית. הדבר מאפשר לא רק לצמצם משמעותית את הסיכונים, אלא לסמלץ מאות תסריטים שונים ולחזות את התשואות המדויקות עבור המשקיעים תוך שניות בודדות.".

 

גיא ציפורי, הוא יזם טכנולוגי סדרתי שפתח את חברת ההיי-טק הראשונה שלו כבר בגיל 16. הוא הקים (יחד עם שותפיו ל-SkyLine AI, עירי עמירב ואמיר לייטרסדורף) את חברת Visionize, שנמכרה לענקית האבטחה – AVG, ולאחר מכן ייסד את StreamRail, יחד עם עמירב ולייטרסדורף, ויחד עם אור הילטש (היום סמנכ״ל הטכנולוגיות ב- Skyline Ai), אותה מכרו ל-ironSource. את SkyLine AI הקימו הארבעה יחד. פחות משנתיים לקיומה, החברה הישראלית כבר משתפת פעולה ומושקעות על ידי ענקיות שוק הנדל"ן העולמי, ביניהן JLL, Greystone  ו- DWS Group, זרוע ההשקעות של תאגיד הענק דויטשה בנק (Deutsche Bank AG).

 

דילוג לתוכן