ג'וניפר נטוורקס מודיעה על כוונתה לרכוש את Mist Systems בסכום כולל של 405 מיליון דולר

הרכישה תסייע לשלב בינה מלאכותית (AI) ב- IT עבור ארגונים מוגדרי תכנה

 

פורטפוליו המוצרים המשותף יציע חוויות IT ומשתמש מקצה לקצה ראשונות מסוגן

 

 

סאניוויל, קליפורניה – 4 במרץ 2019, ג'וניפר נטוורקס (NYSE: JNPR) מובילה עולמית ברשתות אוטומטיות, סקלאביליות ומאובטחות, הודיעה היום כי החברה חתמה על מזכר הבנות לרכישת Mist Systems, חלוצה ברשתות אלחוטיות המנוהלות בענן בעזרת בינה מלאכותית (AI). רכישה זו תחזק את פורטפוליו המוצרים של ג'וניפר בעזרת שילוב פלטפורמת ה- LAN האלחוטי (WLAN) הדור הבא של Mist עם ה- LAN הקווי הטוב מסוגו, SD-WAN ופתרונות האבטחה של ג'וניפר לאספקת חוויות IT ומשתמש, מקצה לקצה, ראשונות מסוגן.

 

על פי מזכר ההבנות, ג'וניפר נטוורקס תרכוש את Mist בסכום כולל של 405 מיליון דולר, בכפוף להתאמות, שישולמו במזומן ובמניות. הרכישה המוצעת צפויה להחתם במהלך הרבעון השני השנתי של ג'וניפר נטוורקס, בכפוף לאישורים רגולטוריים ולתנאי חתימה מקובלים. הרכישה צפויה להוביל לדילול קל ברווח למניה על בסיס non-GAAP בדוחות הכספיים של 2019 ולרווח קל למניה על בסיס non-GAAP בדוחות הכספיים של 2020.

 

Mist בנתה את הפלטפורמה האלחוטית הראשונה מסוגה בעולם המבוססת בינה מלאכותית, ההופכת את ה- Wi-Fi לצפוי, אמין ומדיד יותר. Mist גם פיתחה את Marvis, המסייע הוירטואלי לרשתות המבוסס בינה מלאכותית היחיד מסוגו, המאפשר לפשט פתרון בעיות אלחוטי ולספק תובנות ראשונות מסוגן בהתנהגות משתמשים ורשתות. כמו כן, Mist משתמשת בטכנולוגיית Bluetooth®LE וירטואלית מוגנת פטנט בשילוב עם Wi-Fi ו- IoT לאספקת שירותים אלחוטיים מבוססי מיקום סקלאביליים ובעלות משתלמת ללקוחות, כמו התמצאות בתוך מבנים, התראות קירבה, ניתוח תעבורת נתונים ומעקב אחר נכסים. כל הפעולות מנוהלות על ידי ארכיטקטורת שירותי מיקרו מודרניים בענן, של Mist, לטובת סקלאביליות מירבית, גמישות וביצועים. כתוצאה, Mist הופכת בקלות לסטנדרט של WLAN ללקוחות ארגוניים במגוון תעשיות, כולל 2 מה- Fortune10, 7 מתוך 40 הקמעונים המובילים, מתקן הדגל במערכת הבריאות הגדולה בארה"ב, אחד מספקי המובייל המובילים ואחת מחברות התעופה הגדולות בעולם.

 

הרכישה תחזק את נוכחותה של ג'וניפר בשוק הצומח של רשתות אלחוטיות המנוהלות בענן. נוסף על כן, ההסכם מאפשר לג'וניפר להרחיב את הניהול המבוסס ענן וראות מקצה לקצה מבוססת בינה מלאכותית ("AI for IT") ברשת הארגונים מקצה לקצה (החל מגישה ל- WAN) על מנת להציע פתרונות מוגדרי תוכנה מובילים בתעשייה ופתרונות מבודלים במיוחד לפישוט תפעול, שיפור חוויית לקוח וצמצום סך עלות הבעלות הכוללת (TCO).

 

"Mist Systems מהווה התאמה מושלמת לג'וניפר וללקוחות העסקיים שלנו", הסביר רמי רחים, מנכ"ל ג'וניפר. "לג'וניפר ול- Mist יעדים אסטרטגיים משותפים. אנו מאמינים בארגונים מוגדרי תוכנה, וההתמקדות של Mist בהבאת הבינה המלאכותית ל- IT עולה בקנה אחד עם אמונת הליבה שלנו שעלינו לפשט את התפעול ולשפר את חוויית הלקוח תוך צמצום עלויות. בעזרת Mist אנו מוסיפים פתרון מוביל שוק המשלים את פורטפוליו המוצרים שלנו, מניע את תעבורת הענן בארגון ומאיץ את הצמיחה שלנו בקרב ארגונים".

 

"Mist Systems פיתחה תמהיל אלחוטי ייחודי עם התמחות בבינה מלאכותית ומחשוב ענן אשר איפשרו לנו לבלוט מעל המתחרים ולהציע את החדשנות שנדרשת כל כך לסביבה האלחוטית", אמר סוג'אי הג'לה, מנכ"ל Mist Systems. "על ידי שילוב של יכולות אלה עם טווח הערוץ הרחב של ג'וניפר, תמיכה ברמה עולמית ורשתות ומוצרי אבטחה ברמה הגבוהה ביותר, אנו מאמינים שנהיה מוכנים לשנות את תחום ה- IT על ידי יצירת דור חדש של מוצרים מבוססי AI".

 

"הפתרון המשולב של Mist וג'וניפר מספק ראות מצוינת לכל החיבורים החוטיים והאלחוטיים ומייעל באופן ייחודי את הבינה המלאכותית לאוטומציה פרואקטיבית, מה שהופך אותו לבעל התאמה מושלמת לסביבת הקמפוס שלנו", אמר מיץ' דיוויס, סגן נשיא ומנהל מערכות מידע בקולג' Dartmouth. "אני נרגש לראות שני הפתרונות הטובים ביותר מסוג זה עובדים יחדיו ואני מצפה לראות עוד יותר אינטגרציה וחדשנות בעתיד, שכן זהו המפתח למשימה שלנו להעביר חוויית IT ברמה עולמית לסטודנטים שלנו, לסגל, לצוות ולאורחים".

 

דילוג לתוכן