ג'ון ברייס הדרכה משיקה קורס Data Science

ג'ון ברייס הדרכה, זרוע ההדרכה של חברת הטכנולוגיה המובילה מטריקס, משיקה קורס חדש ללימוד Data Science & Phyton, המכין את בוגריו להשתלבות כ-Data Scientist עם דגש רב על הכנה מעמיקה ומעשית בשילוב תרגילים רבים והקניית ידע רחב.

במסגרת הקורס החדש ילמדו הסטודנטים מגוון נושאים מעולם ה-Data Science והביג דאטה, כגון: Data Analysis with Phyton, Machine Learning, Advanced SQL, Introduction to Big Data and Spark ועוד. בנוסף, הקורס יספק חשיפה למונחים ולמושגים החמים ביותר בעולם הדאטה, סקירה מקיפה אודות תפקידו של ה-Data Science, חשיבותו לארגון, הכישורים הנדרשים לביצוע התפקיד ועוד. בסיומו של הקורס יקבלו הסטודנטים הסמכת Data Scientist מג'ון ברייס ועזרה במציאת עבודה באמצעות מחלקת ההשמה של ג'ון ברייס הדרכה.

"בקורס החדש ילמדו הסטודנטים כיצד לרתום את המידע הרב שהולך וגדל כל הזמן ולהפיק ממנו את המירב עבור הארגון, תוך כדי ניתוח, יעוץ ושימוש איכותי ורלוונטי בכל פיסת דאטה". לדברי מוטי חדד, מנהל ג'ון ברייס הדרכה: "ככל שכמויות המידע הנשמרות בארגונים גדלות, כך עולה הצורך למצות את היתרון העסקי על ידי מחקר הנתונים והפיכתם לתובנות עסקיות  Data Scientist מתמחה בניתוח נתונים לשם יצירת ערך לארגון, לצורך כך נדרש ידע מקיף במגוון כלי אנליזה, מודלים סטטיסטיים, אלגוריתמים של Machine Learning, כריית נתונים וחיזוי. Data Scientist נדרש להתמודד עם מגוון רחב של מקורות מידע, מידע גולמי ונתונים מובנים ושאינם מובנים".

דילוג לתוכן