ג'ון ברייס הדרכה זכתה במכרז הדרכה בהיקף של 2 מיליון ₪ במשרד הבטחון

ג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה וההטמעה של מטריקס, זכתה במכרז של משרד הבטחון במסגרתו תעביר ג'ון ברייס הדרכה הדרכות טכנולוגיות עבור בסמ"ח – בית הספר למקצועות המחשב של משרד הבטחון המהווה את היחידה העיקרית להכשרת חיילים בתחום המחשוב בצה"ל. המכרז הינו לשל במסגרת זכייתה תספק ג'ון ברייס הדרכה מרצים להעברת הדרכות טכנולוגיות לבסמ"ח ותבצע הרצאות במגוון תחומי הדרכה, לרבות בנושאים כגון: ניהול פרוייקטים, ניתוח מערכות, שפות פיתוח, מתודולוגיות וכלים בעיצוב תוכנה, תשתיות תוכנה, אבטחת מידע, ניהול ידע, למידה מתוקשבת ועוד.

מכרז ההדרכה עבור בסמ"ח של משרד הבטחון נחשב לאחד המכרזיים היוקרתיים ביותר במערכת הבטחון בתחום ההדרכה הטכנולוגית. במכרז השתתפו חברות הדרכה ישראליות רבות.

מוטי חדד, סמנכ"ל המכירות בג'ון ברייס, מציין כי הזכיה מראה כי שיתוף הפעולה ההדרכתי והטכנולוגי בין משרד הבטחון וג'ון ברייס הדרכה, הנמשך כבר מעל 15 שנים, מוכיח את עצמו עבור שני הצדדים וכי ג'ון ברייס הדרכה גאה בבחירה המחודשת בה כספק ההדרכה בתחומים הטכנולוגים המתקדמים הללו.

חדד הוסיף: "אנו גאים כי נבחרנו להדריך את דור העתיד בתחום המיחשוב והטכנולוגיה בצה"ל ורואים בכך משימה חשובה מעין כמותה להעביר את הקורסים במגוון עולמות התוכן באופן האיכותי ביותר על מנת לבנות את מערך הידע של צה"ל ומערכת הבטחון במגוון תחומים טכנולוגיים".

דילוג לתוכן