גוגל מאפשרת העלאת 50,000 שירים לענן בחינם

גוגל לוקחת צעד גדול קדימה מול המתחרים בהזרמת קבצי המוסיקה שלה.החברה הודיעה היום כי באופן מיידי, ניתן להעלות עד 50,000 שירים מתוך אוסף המוזיקה האישי שלך ולאחסן אותם בענן באמצעות Google PlayMusic – והכל בחינם.המגבלה הקודמת הייתה 20,000.

אפל ואמזון אפילו לא מתקרבות

הסך הכל החדש הינו כפול ממה שאפל מאפשרת למשתמשים להעלות עם iTunesMatch (25,000), שבעצמו הוא שירות פרמיה במחיר של 24.99 $ לשנה. (תשלום עבור iTunesMatch גם מאפשר לך להאזין לרדיו iTunes של אפל מבלי להיות מוטרד על ידי פרסומות) שירות המוסיקה של אמזון מאפשר לצרכנים לאחסן 250 אלבומים בענן בחינם. אבל שוב, זה דורש כסף הוצאות. גוגל נותנת לך 50,000 משבצות בחינם.ללא אותיות קטנות. Google פשוט מעלה את הרף ומעמידה פער גדול עוד יותר בינה ובין אפל, אמזון, ומוזיקת Xbox של מיקרוסופט.השירות האחרון (Xbox) אינו מאפשר העלאה ידנית; במקום זאת, הוא יכול רק לסנכרן שירים משלך לענן אם הם בחנות של מיקרוסופט.

בדרך כלל אני כבר מעריץ גדול של אחסון המוזיקה בענן של גוגל. זה המקום שבו הועלו הדיסקוגרפיה של הביטלס, בוב דילן ההקלטות מונו, התקליטורים מחוץ להדפסה, ותכנים אחרים שאתה בדרך כלל לא יכול לקנות ממוסיקת Play. העלאה היא די נטולת כאבים.

יש לציין השירות גם נוטה לעשות טעויות עטיפה מוזרות מעת לעת, אבל ניתנות לתיקון בדרך די קלה .בואו נגיד את זה , זו היא עסקה די גדולה, ולא משנה אם אתה מתכוון להתחיל לשלם תשלום חודשי עבור Google PlayMusic, שזה משהו ששווה בדיקה. בכול מקרה זו היא חבילה נחמדה, אבל אני מנוי Spotify ועדיין מוצא שהארונית של המוזיקה ללא תשלום של Google היא תוספת המושלמת.

 

דילוג לתוכן