גוגל ורד-האט משלבות את פלטפורמת OpenShift Dedicated של רד-האט עם Google Cloud Platform כדי לסייע לארגונים לאמץ ולהפעיל קונטיינרים

גוגל הודיעה כי בחודשים הקרובים תעבוד עם רד-האט (Red Hat) כדי לשלב ולספק ללקוחות Google Cloud Platform את OpenShift Dedicated – פלטפורמה מנוהלת ליישומי קונטיינרים מבית רד-האט. פיתוח זה יקל מאוד על הלקוחות באימוץ קונטיינרים.
בגוגל מחויבים לסייע לארגונים להפיק את המירב ממחשוב ענן, בין אם ציבורי או היברידי. שיתוף הפעולה עם רד-האט מגיע בהמשך להשקעתה המתמשכת בכלי קוד פתוח כמו Kubernetes ול-Open Cloud.
במסגרת השילוב עם רד-האט, הפכה גוגל את ה-GCE (Google Compute Engine) לסביבה מורשית עבור מוצרי רד-האט. החברות עבדו יחד כדי לנצל את העצמה הטמונה בקונטיינרים באמצעות פרויקט Kubernetes והקמת ה-Cloud Native Computing Foundation, וכעת הן מהדקות את הקשר כדי לשלב את פלטפורמת OpenShift Dedicated עם שירותי Google Cloud Platform. בשלב ראשוני זה, כבר ניתן ליהנות מגישה לתמיכה משופרת בקונטיינרים המשתמשים ב-Kubernetes וב-OpenShift, כמו גם מגישה לשירותי פלטפורמת הענן העוצמתיים של גוגל שמאפשרים להשתמש בנתונים בצורה טובה יותר.

מסייעים ללקוחות לאמץ ולהפעיל קונטיינרים
גם בגוגל וגם ברד-האט שומעים מלקוחות ארגוניים כי בכוונתם להעביר קונטיינרים מפרויקטים ניסיוניים לתמיכה בעומסי עבודה ממשיים. בכך שואפים הלקוחות הארגוניים להשיג:
שיפור של האבטחה: להיות בטוחים שיישומים הנתונים בקונטיינרים עוברים פיתוח, פריסה ותחזוקה על פלטפורמות תקפות עם הבדיקות והממשל הראויים.
שירותים ואקו-סיסטמה: לספק לשותפות ממשקים פתוחים ושירותים לכל אורך מחזור החיים במטרה להעניק למפתחים ולמפעילים את היכולת לבנות ולבצע מערך נרחב של יישומים המבוססים על מיקרו-שירותים.
תזמון דינמי: לספק באופן רציף ניהול ומשאבים שיאפשרו פריסה גמישה של קונטיינרים בהתאם לשינויים בעומסי העבודה.
אחסון: גישה יציבה וגמישה לנתוני יישומים, בלי קשר למיקום של פריסת הקונטיינר.
יכולת פריסה היברידית וניידות חוצת-עננים: עקביות במסגרות של פריסת קונטיינרים, משאבים ופלטפורמות, בכל מקום שבו מתרחשים הפיתוח והפריסה.
OpenShift מגיעה עם יכולת של העברה קלה בין סביבות שונות תוך שימוש ב-Kubernetes, מה שמאפשר פריסת עננים היברידיים. רד-האט מתכננת להציע את OpenShift Dedicated (שירות ענן ה-OpenShift המנוהל שלה) על גבי פלטפורמת הענן של גוגל. שירות זה ייתמך על-ידי Enterprise Linux של רד-האט וישדך בין פלטפורמת יישומי הקונטיינרים הארגוניים של החברה לבין 10 שנות המומחיות והניסיון של גוגל בתחום הקונטיינרים. השילוב הזה יאפשר לארגונים להאיץ את הפיתוח ויעזור למפתחים להתמקד ביצירת יישומים במקום בתקורה התפעולית.
בנוסף, גוגל עובדת על שילוב של שירותי פלטפורמת הענן שלה (לרבות שירותי ביג דאטה, אנליטיקס ואחסון) עם OpenShift Dedicated, במטרה לאפשר ללקוחות רד-האט לגשת לשירותים אלה של GCP באופן ישיר.

המיטב של מחשוב ענן וקוד פתוח
הודות להיצע המתרחב של שירותי Google Cloud Platform, גוגל ערוכה היטב להשלים ולהשתלב בתשתיות המידע של ארגוני on-premise. הרחבת שיתוף הפעולה של גוגל עם רד-האט מייצרת הזדמנות עבור מפתחים עם מיקוד ארגוני, המחפשים אחר פתרונות קוד פתוח יציבים ומאובטחים יותר שכוללים את שירותי הענן של גוגל וטביעת-רגל גלובלית.
כדי ללמוד עוד על התכניות של גוגל עבור OpenShift Dedicated ו-GCP, או להפוך למשתמשי בטא, ניתן ליצור קשר ממש כאן: https://www.openshift.com/dedicated/google-cloud-platform.html

דילוג לתוכן