גוגל וסיסקו מכריזות על שיתוף פעולה בתחום הענן

משיקות פתרון חדש המרחיב ומשפר בצורה משמעותית את מהירות הפעולה ואת יכולות האבטחה בענן ההיברידי
סיסקו וגוגל הכריזו היום על שותפות לאספקת פתרון ענן היברידי, שצפוי לשדרג משמעותית את פעילות הענן ההיברידי עבור לקוחות החברות. הפתרון החדש, יספק היצע ייחודי ופתוח של ענן היברידי המאפשר לפרוס, לנהל ולאבטח יישומים ושירותים בסביבות האתר של הארגון ובפלטפורמת הענן של גוגל. בנוסף, מספק הפתרון מהירות וקיבולת גבוהה יותר של הענן כמו גם שדרוג לאבטחה ברמה הארגונית.
ההיצע החדש יספק לארגונים דרך להריץ, לאבטח ולנטר עומסי עבודה ובדרך זאת לייעל את העבודה בארגון, לתכנן את ניוד הענן בקצב המתאים להם ולהימנע מתלות מגבילה ביצרן אחר.
"השותפות שלנו עם גוגל מעניקה ללקוחותינו את המיטב שהענן יכול להציע – זריזות והתרחבות משולבות באבטחה ותמיכה ברמה ארגונית," אמר צ'אק רובינס, מנכ"ל סיסקו. "יש לנו חזון משותף של עולם ענן היברידי המספק מהירות וחדשנות בסביבה פתוחה ומאובטחת על מנת לספק ללקוחותינו את הפתרונות הנכונים והטובים ביותר."
הפתרון ההיברידי יאפשר בין היתר למפתחי אפליקציות ארגוניות להיכנס באופן מאובטח לממשקי תכנות היישומים שבענן וגם למפתחי ענן להיכנס באופן מאובטח לממשקים ארגוניים לתכנות יישומים ולמשאבים נוספים באתר.

אורן שגיא, מנכ"ל סיסקו ישראל: "סיסקו ממשיכה להתפתח ולצמוח בתחומי התוכנה ולהוות את חוד החנית של הפתרונות בשורה ארוכה של תחומים, אחד המרכזיים שבהם הוא תחום הענן. שיתוף הפעולה עם גוגל הינו הוכחה נוספת להתחייבות שלנו ללקוחותינו ושותפינו להתקדם ולהתפתח באופן קבוע על מנת להעניק להם את סל הפתרונות והשירותים הטוב והחדשני ביותר".

דילוג לתוכן