גאווה ישראלית – חברת מלאנוקס טכנולוגיות קוטפת את פרסי הטכנולוגיה הטובה ביותר בקהילת מחשוב העל

חברת מלאנוקס טכנולוגיות זוכה בשישה פרסי בחירת הקוראים ובחירת העורכים של המגזין HPCwire בוועידת מחשוב העל SC’16
המחויבות לחדשנות והמסירות לפיתוח קהילת ה- HPC הובילה לזכייה במספר אותות הוקרה, כולל מנהיגות יוצאת דופן ב- HPC
סולט לייק סיטי, יוטה ארה"ב – 15 בנובמבר 2016, מלאנוקס טכנולוגיות (NASDAQ: MLNX), מובילה עולמית באספקת פתרונות קישוריות מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, הכריזה על זכייתה בשישה פרסי בחירת הקוראים ובחירת העורכים של המגזין HPCwire בוועידת מחשוב העל. ששת הפרסים מכסים מגוון קטגוריות ומכירים בהישגי החברה באספקת טכנולוגיית קישוריות עתירת ביצועים המאפשרת פלטפורמות מחשוב ואחסון עם הביצועים והיעילות הגבוהים ביותר. סמנכ"ל השיווק של מלאנוקס, גלעד שיינר, קיבל פרס מנהיגות יוצאת דופן ב- HPC (מחשוב עתיר ביצועים) עבור תרומתו האישית לקהילה במשך הקריירה שלו, כהונתו בשמונה השנים האחרונות כיושב הראש של המועצה למיחשוב על (HPC Advisory Council), וכן על חלקו בפיתוח ארכיטקטורת Co-Design.
"מגזין HPCwire מתכבדת להכיר בהישגים הטכנולוגיים של חברת מלאנוקס, ולהריע למחויבות החברה לקהילת ה- HPC", אמר טום טאבור, מנכ"ל Tabor Communications, המו"ל של מגזין HPCwire. "מלאנוקס נחשבת מזה זמן רב למומחית מובילה בתחום מיחשוב על, ותוך שהיא מבינה את התפקיד החשוב שהיא ממלאת במחקר, במדע וקידמה עולמית, החברה ממשיכה לדחוף את מעטפת החדשנות שנה אחר שנה. אין זו השנה הראשונה, ואני בטוח שגם לא האחרונה, שבה הקוראים שלנו והעורכים הכירו בתרומה העצומה של מלאנוקס לקידום מיחשוב על ".
מלאנוקס זכתה בפרסי בחירת הקוראים הבאים:
• מוצר הקישוריות או הטכנולוגיה הטוב/ה ביותר: Mellanox EDR InfiniBand.
• חמשת המוצרים או הטכנולוגיות הטובים/ות ביותר למעקב: ConnectX-5.
• מנהיגות יוצאת דופן בלמיחשוב על: גלעד שיינר, סמנכ"ל שיווק במלאנוקס
כמו כן זכתה מלאנוקס בפרסי בחירת העורכים הבאים:
• שיתוף הפעולה הטוב ביותר בין ממשלה לתעשייה: המרכז להערכת טכנולוגיות מתקדמות (CENATE) של Pacific Northwest National Laboratory (מעבדה של משרד האנרגיה בארה"ב), עורך כיום הערכות למוצרים של Micron Technology, מלאנוקס טכנולוגיות, Penguin Computing, NVIDIA, יבמ, ו- Data Vortex.
• השימוש הטוב ביותר של מיחשוב על בענן: שיתוף הפעולה בין מרכז מחשוב העל של סן דייגו ומלאנוקס, אשר השיג התקדמות היסטורית וחשובה על ידי הקלטת גלי כבידה שנוצרו מהתנגשות שני חורים שחורים במרחק מיליוני שנות אור.
• מוצר או טכנולוגיית קישוריות מיחשוב על הטוב/ה ביותר- Mellanox EDR InfiniBand.

"אני יודע שאני מדבר בשם כל מלאנוקס כשאני אומר כי אנו מרגישים כבוד אמיתי לקבל את פרסי המגזין HPCwire השנה", אמר גלעד שיינר, סמנכ"ל שיווק במלאנוקס טכנולוגיות וחתן אחד מפרסי בחירת הקוראים. "פרסים אלה מאמתים את המאמצים שאנו משקיעים כדי להיות תמיד דור אחד לפני כולם, ואת המסירות שלנו לקהילת מיחשוב העל העולמית. מלאנוקס מחויבת לפיתוח פתרונות ושיתופי פעולה עם גופים אחרים בתעשייה זו כדי להבטיח שנשאר על מסלול יציב שיוביל ל- Exascale".פרסי בחירת הקוראים והעורכים השנתיים של מגזין HPCwire נחשפים עוד בטרם פתיחת ועידת מחשוב העל, הנחשבת לתצוגת הראווה הראשונה במעלה של מחשוב עתיר ביצועים, קישוריות, אחסון, מוצרי וחברות ניתוח נתונים. כל זוכי הפרסים נקבעים על ידי מנוי מועמדים ותהליך הצבעה המשלב את קהילת קוראי HPCwire העולמית, וכן על פי בחירתם של עורכים מוסמכים היטב של המגזין. מידע נוסך על הפרסים ניתן למצוא באתר המגזין www.HPCcwire.com או בטוויטר באמצעות ההאשטאג #HPCwireAwards.
בקרו את מלאנוקס טכנולוגיות ב- Super Computing 2016 (14-17 בנובמבר, 2016)
בקרו את מלאנוקס טכנולוגיות ב- SC’16 (דוכן מספר 2631) על מנת ללמוד יותר על פתרונות אינפיניבנד HDR 200Gb/s החדשים ולראות את כלל פתרונות מלאנוקס עתירי הביצועים לרשתות אינפיניבנד ואית'רנט מקצה לקצה.
למידע נוסף על אירוע מלאנוקס והרצאות ב- SC’16 נא לבקר בעמוד אתר החברה: http://www.mellanox.com/sc16

דילוג לתוכן