בשורה לבעלי ה-iPhone:מגן ה מפחית 98% מהקרינה ומגן בפני שריטות

חברת ביקונקט סוכנויות בע"מ משיקה בישראל מוצר חדשני וחשוב לבעלי מכשיר ה- iPhone. המוצר הינו מגן המקטין את חשיפת המשתמש לקרינת הiPhone בכ-98%, וגם מגן על מסך המגע, ועל גב המכשיר, משריטות שפוגעות בביצועי המכשיר היקרבשנים האחרונות הצטברו מחקרים ועדויות רבות שמצביעים על כך שחשיפה לאורך זמן  בטלפונים ניידים עשויה לגרום לנזקים רפואיים לרבות סרטן. לינק לביבליוגרפיה בנושאiPhone "שאסור לשים את ה iPhone בכיס, ולשמור עליו במרחק מינימאלי של 1.5 סנטימטרים מהגוף בכדי להיות בגבולות הקרינה המורשים בארה"ב." לינק.. אפילו חברת אפל מציינת בהוראות המשתמש של ה-
 
המגן החדשני הוא פרי פיתוח ישראלי של הסטראט-אפ WiseEnvironment – www.wisenv.com . המוצר הינו היחיד בעולם שהאפקטיביות שלו אומתה ואושררה ע"י מעבדת Met Labs www.metlabs.com בארה"ב מהחשובה שבמעבדות בארצות-הברית לנושא תקינה חשמלית וקרינה אלקטרומגנטית. מעבדה זו בדקה את המוצר אישרה וקבעה את כמות ההפחתה של המוצר לקרינה. לינק להורדת תוצאות בדיקת המעבדה.
 
הטכנולוגיה (הוגשה בקשה לפטנט במספר מדינות) מסננת חלק מהתדרים וחלק מהאנרגיה שנפלטת ממשדר ה iPhone , באופן שמאפשר הורדה מקסימאלית של החשיפה לקרינה, תוך פגיעה מינימאלית בתקשורת עם תחנת הבסיס. הטכנולוגיה היא היחידה בשוק שמגינה מפניי הקרינה מכל צדדי ה iPhone, כך שאין חשש לשים את המכשיר בכיס או לדבר ליד אנשים אחרים.החומר ממנו עשוי המגן הוא פילם שקוף ודק במיוחד הנותן פיתרון שקוף כנגד נזקיי הקרינה למשתמש וכנגד שריטות לאייפון, המוצר מאפשר שימוש בכל אביזר נוסף כגון נרתיק, מגן סיליקון ועוד.
 
מגן הקרינה לiPhone מגיע עם ערכת התקנה הכוללת: פתרון התקנה, מגב, מטלית חינם מוך ואחריות מוצר ל-30 יום. הוא נמכר בחנויות iDigital ביג בוקס וקרביץ ומשווקים פרטיים במחיר 179 שקלים.

דילוג לתוכן