ברת VMware דורגה במקום הראשון בניהול מערכות ענן במחקר IDC

בדו"ח, אותו פרסמה חברת המחקרIDC דורגה VMware כספקית מערכות ניהול הענן המובילה בהתבסס על רווחיה בשנת 2013. לפי הדו"ח, מובילה VMware בניהול מערכות ענן עם נתח שוק של 20.7 אחוזים, שעולה מידי שנה ב-50.1 אחוזים. בשנת 2013, שוק תוכנות מערכות ניהול הענן ברחבדו"ח, אותו פרסמה חברת המחקרIDC דורגה VMware כספקית מערכות ניהול הענן המובילה בהתבסס על רווחיה בשנת 2013. לפי הדו"ח, מובילה VMware בניהול מערכות ענן עם נתח שוק של 20.7 אחוזים, שעולה מידי שנה ב-50.1 אחוזים. בשנת 2013, שוק תוכנות מערכות ניהול הענן ברחבי העולם עמד על 1.8 מיליארד דולר, עלייה של 48.5 אחוזים לעומת אשתקד.
על פי IDC: "בשנת 2013, השוק התחרותי של תוכנות ניהול מערכות הענן הראה צמיחה חזקה שהונעה מאימוץ הולך וגובר של אסטרטגיות ענן ושל שירותי ענן שכללו מוצרי פיקוח, ניתוח ואוטומטיזציה". הדוח מוסיף כי "הרווחים של החברות הגדולות הם תוצאה של הדרישה הגוברת לענן היברידי, לווירטואליזציה ולפתרונות אספקה, יחד עם העניין הגובר בפיקוח וניתוח עומס הענן ואופטימיזציה של אספקת השירות".
על פי הדוח, נתח השוק של VMware עומד כעת על 24.1 אחוזים – 10 אחוזים יותר מהחברה המופיעה במקום השני. ככלל, השוק העולמי של אוטומטיזציה של נתונים גדל ב-22.1 אחוזים ל-1.8 מיליארד דולר בשנת 2013. הדירוג הנוכחי של חברת VMware מתווסף לדירוג ש- IDC פרסמה לפני כמה שבועות לפיו החברה מובילה במקום הראשון בעולם באוטומציה של דטה סנטר.
 

דילוג לתוכן