בריטיש איירווייס מוסיפה 50,000 מושבים במחלקת עסקים להזמנה בנקודות Avios לחברי מועדון הנוסע המתמיד

המושבים זמינים להזמנה במחלקת עסקים (Club World) ובשדרוג ממחלקת תיירים פלוס (World Traveller Plus) בטיסות למגוון יעדים ברחבי העולם

 

חברת התעופה בריטיש איירווייס מוסיפה 50,000 כרטיסי בונוס לחברי מועדון הנוסע המתמיד (Executive Club) להזמנת כרטיסי טיסה במחלקת העסקים (Club World), או בשדרוג הכרטיס ממחלקת תיירים פלוס (World Traveller Plus).

 

באפשרותם של חברי מועדון Executive Club של בריטיש איירווייס להמיר את נקודות ה-Avios (מיילים) שנצברו לזכותם לרכישת כרטיסי טיסה בחברות תעופה נוספות, הרשומות בברית Oneworld®, לכל יעד מועדף, בתוספת תשלום עבור מיסים, היטלים ודמי נמל בלבד. כמו כן, יוכלו חברי המועדון לנצל את ה-Avios למען שדרוג המושב ממחלקת תיירים פלוס (World Traveller Plus) אשר נרכש במזומן, למושב במחלקת העסקים Club World)).

 

במחלקת העסקים Club World של בריטיש איירווייס נהנים הנוסעים ממושב שהופך למיטה שטוחה לחלוטין, באורך של כ- 2 מטר, מערכת בידור מתקדמת, הכוללת מסך מגע אישי גדול ומגוון רחב של תכנים לצפייה ישירה ותפריט ארוחות גמיש ומגוון, מוגש בסגנון "מסעדת גורמה בשחקים". כל נוסע במחלקת Club World מקבל תיק רחצה מהודר עם מוצרי טיפוח יוקרתיים וכן כרית ושמיכת פוך אישיות ומפנקות מבית מותג White Company המפורסם. כמו כן, נהנים נוסעי מחלקת העסקים מהעדפה בעליה במטוס, אפשרויות כבודה מוגדלות, כניסה לטרקלין החברה ועוד.

 

לחלופין, יכולים חברי Executive Club לבחור לנצל את נקודות ה-Avios לתשלום חלקי עבור כרטיס הטיסה ובכך להוזיל את עלותו, תוך המשך צבירת נקודות והטבות נוספות. מושבי הבונוס החדשים זמינים לטיסות ארוכות טווח של בריטיש איירווייס, בין התאריכים 16.12.18- 31.3.19, למגוון רחב של יעדים פופולריים במיוחד, כולל בקו מישראל ובטיסות מלונדון לארה"ב ולקנדה.

 

הוספת מושבי הבונוס הינה חלק ממערך עצום של שיפור חווית הלקוח בחברת בריטיש איירווייס, בו הושקעו 4.5 מיליארד ליש"ט. רק השנה, השיקה חברת התעופה אפליקציה חדשה לחברי Executive Club, שדרגה את שירותי ההסעדה והתפריטים בכל מחלקות הנוסעים וחידשה את הטרקלינים שלה בשדות התעופה המובילים. בנוסף, חברי מועדון הנוסע המתמיד של בריטיש איירווייס נהנים באופן קבוע מהטבות שוטפות ובהתאמה אישית. רק לפני חודש, השיקה החברה מבצע מיוחד המאפשר צבירה כפולה של נקודות Avios לטסים עד סוף השנה.

 

דילוג לתוכן