ברוח הזמנים: מרכז רפואי ברזילי יישם פרוייקט ייחודי בתחום הבקרה והשליטה על כניסה למתקנים

סינריון מערכות ו- GoTech Vision חתמו על הסכם שיתוף פעולה:
העסקה המשותפת הראשונה במרכז רפואי ברזילי

שיתוף הפעולה, מאפשר שליטה ובקרה ממערכת מרכזית אחת, על מערכות בקרת הכניסה וניהול הנוכחות של עובדים בארגון. ההסכם צפוי להניב לחברות הכנסות של מיליוני שקלים בשלוש השנים הקרובות

סינריון מערכות, המתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון וחברת Go Tech Vision, המפתחת של מערכת לשליטה ובקרה – Genesys, חתמו על הסכם לשיתוף פעולה. שיתוף הפעולה צפוי להניב הכנסות של מיליוני שקלים בשלוש השנים הקרובות. החיבור בין שני הגופים, הניב כבר זכיה במספר פרויקטים משותפים, ביניהם במרכז הרפואי ברזילי באשקלון, כמו גם פרויקטים רבים נוספים העומדים לקראת סגירה.
ההסכם בין שני הגופים, מאפשר ביצוע של פרויקטים אינטגרטיביים של שתי החברות, תוך שליטה ובקרה ממערכת מרכזית אחת, על מערכות אבטחה וניהול עובדים במערכות ארגוניות רבות מועסקים. מערכת Genesys של Go Tech Vision, הפשוטה להפעלה וידידותית למשתמש, מאפשרת שליטה ובקרה במערכות דוגמת מערכת הנוכחות ובקרת הכניסה של סינריון. השילוב מאפשר לקבוע מערך חוקים והתראות המאפשרים לנהל אמצעים שונים במצבי שגרה ובחירום תחת פלטפורמה אחודה.
"שיתוף הפעולה מאפשר מענה משולב עם מערכת בקרת הכניסה מתוצרת Rosslare המשווקת על-ידי סינריון, כמו גם מערכות של ויסוניק, המותקנות אצל לקוח," אומר אפרים שילוני, מנהל תחום בקרת כניסה בסינריון מערכות. "זאת בנוסף לשליטה ובקרה על מערכת הנוכחות של סינריון, מערכות אזעקה של פימה וריסקו, מצלמות ממגוון ספקים, שילוב LPR – מחסומי כניסה לחניונים, מודול מבקרים ועוד – הכל נשלט באמצעות מערכת Genesys."
"שיתוף הפעולה עם סינריון, מרחיב את תפיסת הפתרון ההוליסטי של GoTech Vision, המשקללת את מדיניות האבטחה הרצויה, יחד עם מרכיבי החומרה ויכולות השליטה והניהול הרצויות, תחת קורת גג אחת." אומר יוסי כהן, בעלים ומנכ"ל GoTech Vision. "אנו שמים דגש רב על זיהוי הצרכים הנוכחים והעתידיים, שליטה מקיפה וניהול גמיש. יכולות אלה מבטיחות לך סקירה של תרחישים רבים ושונים ומתן מענה לצרכי הניהול של כלל הדרגים ובעלי התפקיד המעורבים. בזכות זאת, מושגת תאימות מוחלטת בין שכבות האבטחה והשליטה, יחד עם תמיכה עתידית בכל דרישה שתעלה".

דילוג לתוכן