בקרוב בישראל:

ביקונקט תחל לשווק את סדרת האוזניות Elite Sport שלJabra  אוזניות True Wireless ללא חוטים המיועדות לספורטאים

לראשונה בעולם מדידה של VO2 MAX

המדד הטוב ביותר לקבוע כושרו של ספורטאי
האוזניות יושקו בתחילת 2017 בעלות של כ- 1000 שקלים

ביקונקט טכנולוגיות, המתמחה בייבוא, שיווק והפצה של מוצרים מעולמות הטכנולוגיה והאביזרים תשיק את סדרות אוזניות Elite Sport של Jabra בתחילת 2017.
אוזניות ה- Elite Sport מותאמות במיוחד לספורטאים ומציגות ניתוח כושר מתקדם ואישי לכל משתמש בזכות חיישנים זעירים באוזניות המציגות דיוק של למעלה מ- 90%. ניתור הפעימות נעשה על ידי אפליקציית Sport Life Jabra (ניתנת להורדה ב-iTunes ו- Google Play) ומתבססת על מדד ה- VO2 max היודע לקבוע את מדד הכושר הקרדיורספירטורי (Cardiorespiratory Fitness) של הספורטאי.
סדרת האוזניות האלחוטיות (True Wireless) עמידות בפני זיעה ומים, מעניקות שמע צלול עם 4 מיקרופונים עבור מעבר שיחות חכם דרך לחיצה על האוזניות ללא מגע בסמארטפון. בנוסף, האוזניות מאפשרות שמע רציף של מוזיקה לכ-3 שעות עם תוספת 6 שעות לטעינה ניידת המגיעה עם האוזניות. האוזניות קלות משקל ויודעות לסנן רעשי רקע חיצוניים מבלי להתפשר על העוצמה ואיכות הסאונד בשמיעת מוזיקה ובשיחות.
מדד ה- VO2 max מודד את הכמות המקסימלית של חמצן שהגוף שלנו יכול לנצל ביעילות במהלך פעילות גופנית והוא מיוצג ע"י מספר דו-ספרתי. התוצאה נקבעת לפי רמת הכושר וכן לפי הגיל והמגדר. ככל שהתוצאה גבוהה יותר כך הכושר, הסיבולת הארובית של הלב וכלי הדם טובים יותר.
מסקר שערכה החברה נמצא כי 77% מהמתאמנים מעדיפים להתאמן ללא חוטים ו- 69% מקשיבים באופן תדיר למוזיקה תוך כדי אימון.

דילוג לתוכן