בקסטר, רמות באוניברסיטת תל אביב והמרכז הרפואי תל אביב על-שם סוראסקי משתפים פעולה כדי להביא המצאות חדשות בכירורגיה לעולם הרחב

• במסגרת ההסכמים יחקרו יישומים פוטנציאליים של מחקרים מבטיחים בשלב המוקדם בתחומים של צרכים שלא נענו
• המטרה תהיה להביא המצאות חדשות שיעזרו למנתחים לקדם את הטיפול בחולים
דירפילד, אילינוי ותל אביב, 6 ביולי 2017, (BUSINESS WIRE):
בקסטרBaxter International Inc. (NYSE:BAX) , חברת מוצרים רפואיים גלובלית, ואוניברסיטת תל אביב, באמצעות רמות, המרכז למעורבות עסקית שלה, הודיעו היום על הסכמי רישוי חדשים כולל פעילות מחקר משותפת גלובלית כדי להעריך טכנולוגיות רבות שמפותחות כעת באוניברסיטה וגם במרכז הרפואי תל אביב על-שם סוראסקי (מרת"א). בקסטר תשתף פעולה עם אוניברסיטת תל אביב ומרת"א בסיוע להבאת המחקרים בשלב המוקדם למסחור מתוך מטרה להביא לשוק את ההמצאות האחרונות בטיפולים כירורגיים.
"בקסטר מחויבת למצוא נתיבים יצירתיים להבאת פתרונות חדשניים לחדר הניתוח", אמר וויל בורן, נשיא הכירורגיה המתקדמת בבקסטר. "העבודה עם מומחים מובילים באוניברסיטת תל אביב ובמרת"א נותנת לנו גישה למחקרים מבטיחים בשלב המוקדם שיכולה להיות להם השפעה משמעותית על מנתחים שמחפשים כלים חדשים לטיפול במקרים מורכבים".
לפי תנאי ההסכמים, בקסטר תעניק באופן בלעדי רישיונות לטכנולוגיות של חברת טכנולוג'י אינוביישן מומנטום פאנד של אוניברסיטת תל אביב בהסכם רישוי אחד ולטכנולוגיות של אוניברסיטת תל אביב ומרת"א בהסכם רישוי השני לשימוש ביישומים פוטנציאליים מרובים שעשויים לנבוע מפעילות המחקר המשותפת.
"אוניברסיטת תל אביב ידועה בכל העולם כמוסד אקדמי ומחקרי מוביל בזכות החדשנות והיזמות שלה. אנחנו שבעי רצון שעוד אחת מהטכנולוגיות של אוניברסיטת תל אביב יוצאת מתוכנית העלאת הערך הייחודית שלנו טכנולוג'י אינוביישן מומנטום פאנד של אוניברסיטת תל אביב", אמר שלמה נמרודי, מנהל העסקים הראשי של רמות, זרוע המעורבות העסקית של אוניברסיטת תל אביב. "אנחנו שמחים לשתף פעולה עם בקסטר כדי לחקור איך אנחנו יכולים להביא טכנולוגיות מובילות לחדרי ניתוח בכל העולם".
בקסטר, אוניברסיטת תל אביב ומרת"א מתכננים לחקור יישומים פוטנציאליים של פרויקטים רבים שמתמקדים בצרכים גדולים שלא נענו, ושאם יצליחו ירחיבו את תיק המוצרים של בקסטר לתחומים חדשים של טיפולים כירורגיים עבור החברה. טיפולים כירורגיים מהווים יסוד צמיחה אסטרטגי ליבתי עבור בקסטר, ולפרויקטים האלה יש פוטנציאל להשלים את היצע המוצרים הקיים של בקסטר ולאפשר גישה לטיפולים חדשים.
פרטים נוספים על ההסכמים לא נחשפו.

דילוג לתוכן