בפעם השישית ברציפות:

טאקט בדיקות זכתה בתואר "שותף זהב" של HP Enterprise

טאקט בדיקות, חטיבת הבדיקות של מטריקס, זכתה זו השנה השישית ברציפות בתואר השותף המצטיין של חטיבת HPE בישראל. התואר ניתן לשותפי החברה העומדים בקריטריונים הנוגעים להיקפי פעילות, מכירות, מתן ערך עסקי ואיכות השירות הניתן עבור כלי הבדיקות ופלטפורמת ALM (Application Lifecycle Management) של HP בארגונים בישראל.

הזכייה בתואר יחד עם הצלחה במבחני ההסמכות של HPE ממשיכה את המסורת של טאקט בדיקות במועדון חברות HP entrprise gold partner, אשר מקנה לה חשיפה להזדמנויות עסקיות ושיתופי פעולה רבים.

"אנחנו גאים מאוד בהכרה ארוכת השנים של HP Enterprise בנו" אומר אורן קרוג, דירקטור מכירות ומנהל אגף המוצרים בטאקט בדיקות. "זוהי חותמת איכות עבורינו – כמו גם עבור לקוחותינו. אנו מודים ל-HPE על הבחירה ומקווים להמשיך ולשתף פעולה ולקדם את סל המוצרים החדשים לעוד שנים רבות".

לדברי אריאל סלפטר מנהל חטיבת התוכנה ב- HP Enterprise ישראל: "טאקט בדיקות עומדים באופן קבוע בראש טבלת ההישגים של שותפותנו בישראל, כאשר פעילותם העסקית עולה באופן קבוע. שביעות רצון לקוחותיהם היא העדות הטובה ביותר לאיכות השירות שהם מספקים. אנחנו מברכים את TACT ומאחלים להם שנה פוריה נוספת".

דילוג לתוכן