בפעם הראשונה בישראל : טקס 'פרסי האוסקר' של כוכבי הרשת

קותימאן, וניה היימן, רועי עידן, ליטל מייזל ועדי פרימרמן, ואביה פרימור
הם הזוכים בפרסי Vibe Inside אשר הוענקו במעמד אירוע – Shorty Stories Tel Aviv, שהתקיים לראשונה בישראל

במסגרת אירוע Shorty Stories Tel Aviv שהתקיים במוצ"ש לראשונה בישראל מטעם ארגון Vibe Israel, בשיתוף ההפקה האמריקאית של ה-Shorty Awards, נערך טקס הענקת פרסי Vibe Inside ליוצרי תוכן מקומיים מובילים. הזוכים הם:

קותימאן – בקטגורית יוצר הרשת המשפיע בישראל

וניה היימן – בקטגורית יוצר הרשת המשפיע בחו"ל

רועי עידן – בקטגורית יוצר הרשת המשפיע בישראל עד גיל 18 בחסות פועלים יאנג וטינק

אביה פרימור – בקטגורית יוצר הרשת המקורי בחסות פיוזטי

ליטל מייזל ועדי פרימירמן – פרס מפעל חיים על פי בחירת השופטים.

המועמדים לפרס הם אותן חיות רשת שמספקות לנו סאטירה נשכנית, קריאה למעורבות חברתית, רגעי צחוק ויראלי ומתפרץ, ועוד, באמצעות סרטונים קצרים, קליפים מוזיקליים ומגוון דרכים יצירתיות וחדשניות. בנוסף להיותם צינורות השיווק והפרסום האפקטיביים ביותר של הדור המקוון, יוצרים אלו פותחים ערוצי תקשורת חדשים בין ישראל לעולם, המבוססים על תחומי עניין משותפים, מייצרים נראות לעשייה ישראלית מקורית ברמה בינלאומית ולפעמים אפילו – משנים את העולם.

לעשירייה הפותחת בקטגוריות היוצרים המשפיעים בישראל והיוצרים הישראלים המשפיעים בחו"ל, הגיעו קותימאן, שפיטה, ניר וגלי, וניה היימן, שרוטונים, רועי כפרי, שוגרזאזא , תום יער, יותם פרל, וערוץ הכיבוד.

וועדת הפרס כללה את: ינון לנדנברג- יו"ר הוועדה, עמרי מרכוס, הילית וולברג , ערן גפן, דרור גלוברמן, יניב ויצמן, אליעד עמר, ונטע רייך. נציגים בינלאומיים: ג'ייקוב שווירץ, בן פול.

במסגרת האירוע הגיע לארץ תומס סנדרס, כוכב רשת עם למעלה מ-10 מיליון עוקבים, שסיפר את סיפורו האישי על איך הוא הצליח לבנות קריירה ברשת וענה על שאלות מהקהל. בשבוע האחרון התארחו בארץ ובאירוע עצמו גם ארבעה כוכבי רשת נוספים מארה"ב, בעלי קהל של מיליוני עוקבים.

ינון לנדנברג, יו"ר ועדת השופטים: "היה לנו הכבוד לקחת חלק בבחירת כוכבי הרשת המובילים בישראל ולשתף פעולה עם ארגון שפועל לקידום התדמית של ישראל בעולם על ידי הצגת צדדים אחרים של המדינה שלא משתקפים בדרך כלל במדיה העולמית. בתהליך השיפוט נמדדו פרמטרים שונים כגון מקוריות, חדשנות באופן השימוש במדיות החברתיות, איכות הביצוע וחיבור לנרטיבים של המותג 'ישראל'. גילינו יוצרים רבים ומוכשרים והבחירה בזוכים לא היתה פשוטה. בשנה הבאה יהיה עוד יותר קשה!"

גרג גלאנט, מנכ"ל ומייסד טקס פרסי השורטי בניו יורק: "טקס פרסי השורטי מכתיר את המשפיענים הדיגיטליים הגדולים בעולם. אירועי השורטי סטוריז מסבירים לנו מדוע המשפיענים הללו כל כך מצליחים. אנחנו מתרגשים להפיק את האירוע הראשון שלנו מחוץ לארה"ב, ובמיוחד כאן בישראל, שיש בה כל כך הרבה יוצרי תוכן מוכשרים".

ג'ואנה לנדאו, מנכ"לית Vibe Israel: "היצירתיות שמאפיינת את הזוכים הערב – הרוח, היוזמה והביצוע, כל אלו הופכים אותם לנציגים של הרוח היצירתית הישראלית, וללא ספק הם מהווים גם שגרירים נהדרים של ישראל בעולם. ארגון Vibe Israel, פועל ללא מטרות רווח ומוביל יוזמות לחיזוק המותג 'ישראל' בעולם מזה כחמש שנים. אנחנו מכירים בפוטנציאל העצום הטמון היום בניו מדיה ככלי משלים להעברת מסרים חיוביים על היתרונות היחסיים של ישראל, וממנפים פוטנציאל זה כדי להגיע לעשרות מיליוני אנשים הנמצאים במדיה זו, בדגש על הדור הצעיר. בהשראת ובשיתוף טקס השורטי היוקרתי מניו יורק ובשילוב המגזר העסקי הישראלי, יזם הארגון לראשונה בישראל את טקס פרסי Vibe Inside, לכוכבי רשת ישראלים מובילים בארץ ובעולם. אנו מקווים להפוך את הפרסים הללו למסורת שנתית".

דילוג לתוכן