בפעם החמישית ברציפות:

ציון "פלטינה+" לסאנדיסק בדירוג  , האחריות התאגידית של ארגון מעלה
דירוג מעלה לשנת 2016, המשמש כמדד הראשי להערכת אחריות תאגידית בישראל, העניק לחברת סאנדיסק ישראל דירוג של "פלטינה+" – הדירוג הגבוה ביותר הניתן לחברות. זו השנה החמישית ברציפות בה סאנדיסק זוכה בציון הפלטינה+. ארגון מעלה הוא ארגון גג של כ- 110 חברות מהמובילות במשק הישראלי, הפועל לקידום נושאים של אחריות תאגידית ולפיתוח הסטנדרטים של ניהול אחראי בישראל. בין זוכי הפלטינה+ השנה, נמצאות גם אינטלֿ אי.סי.איי טלקום ומיקרוסופט.

סאנדיסק, שנרכשה באחרונה על ידי ווסטרן דיגיטל, המוכרת בעיקר בשל הובלה גלובלית של תחום פתרונות זכרון הפלאש, מעסיקה בישראל כ-800 עובדים, הממוקמים בכפר סבא במרכז, עומר שבדרום ותפן שבגליל. במקביל להובלה הטכנולוגית, משמשת סאנדיסק ישראל דוגמה בתחום המעורבות הקהילתית והעשייה החברתית ואף מובילה יחד עם מספר חברות נוספות, מהלכים 'לאומיים', דוגמת המהלך להנחלת לימודי מתמטיקה 5 יחידות בתיכון והשתתפות בפרוייקט 'קוד מאנקי' הארצי, שעסק בלימודי תכנות לגילאי בתי הספר היסודיים.

"כחלק מהעשייה היומיומית אצלנו, הצבנו מטרה של קידום העשייה החברתית. העסקה הוגנת ומגוונת, שמירה על הסביבה ופעילות בקהילה הם חלק מהדרכים בהן בחרנו. הוכחנו כי בחיבור נכון של הארגון, ההנהלה והעובדים, שמתועלים כולם לאותו כיוון אפשר להשיג הרבה ולהשפיע על החברה והסביבה״, אומרת רונית רונן קרפול, סמנכ"לית משאבי האנוש של סאנדיסק ישראל ואירופה.

 

דילוג לתוכן