בנק ING הולנד בחר בפתרון זיהוי ההונאות של ThetaRay

יום ב', 20 ליוני 2016, תל אביב ישראל- ThetaRay , ספקית מובילה של פתרונות Big Data Analytics, הכריזה היום על חתימת הסכם והטמעת הפתרונות לזיהוי הונאות שלה עם בנק ING הולנד.
שילוב של הטכנולוגיה של ThetaRay עם מנוע זיהוי הסיכונים של בנק ING יאפשר לבנק לגלות הונאות חדשות ומיידיות החבויות בכמויות האין סופיות של טרנזקציות בנקאיות ומידע אירגוני, בזמן אמת ועם מינימום התראות שווא (False Positives).

"ThetaRay הרשימה אותנו מאוד במהלך פיילוט שערכנו כשמצאה שוב ושוב אנומליות בטרנזקציות הבנק", אמרה הגברת Beate Zwijnenberg , מנהלת מחלקת אבטחת הסייבר וההונאות בבנק ING הולנד. "היכולת לגילוי פעילות הונאה ברמת דיוק כזו גבוהה היא חדשנית" .
הפתרון הרב מימדי, לניתוח Big Data, של ThetaRay מאפשר לספקי שירותים פיננסים לזהות איומים כמו הונאות, גניבות מכספומטים, הלבנת כספים והתקפות סייבר, כמו גם זיהוי הזדמנויות לגידול בהכנסות על ידי גידול באישורי הלוואות ואופטימיזציה של תהליך אישורי משכנתאות. מדובר באלגוריתם מתמטי, מוגן בפטנט, המסוגל לחשב עשרות אלפי פרמטרים בו זמנית ולגלות אנומליות וסיכונים במספר רב של סביבות עבודה, מערכות ומקורות מידע בזמן אמת שאינו כפוף לחוקים מוקדמים והיוריסטיקה.

"בנק ING מבין כי לנוכח האיומים המתקדמים של תקופתנו יש צורך להצטייד בכוח נגדי מוגבר" הוסיף מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay. "אנו שמחים שהם בחרו ב-ThetaRay על מנת לתגבר את מערכת ניהול הסיכונים שלהם" .

דילוג לתוכן