בנק לאומי מציג אפליקצית סלולר פורצת דרך בתחום בעזרת Aman UI & Design

בנק לאומי העלה לאוויר אפליקציה חדשה לניהול החשבון, עליה עבד יחדעםAman UI & Design  מקבוצת אמן. האפליקציה החדשה תחליף את האפליקציה הותיקה של הבנק, ומהווה קפיצת מדרגה בתחום הבנקאות הדיגיטלית, כחלק מתפיסת הדיגיטל של לאומי הבאה לידי ביטוי במגוון ערוצי שירות.

 

האפליקציה החדשה מאפשרת ללקוח לקבל תמונת מצב מהירה וברורה של מצב החשבון שלו/שלה תוך שימוש בייצוגים ויזואלים חדשניים, להעביר בקלות כסף לאנשי הקשר בטלפון ולחשבונות בנק, ולבצע פעולות בנקאיות נוספות. תכנון ועיצוב חווית המשתמש של האפליקצייה נעשה בשיתוף צוות הפיתוח וחוויית המשתמש של בנק לאומי וכלל חשיבה על צרכיו של לקוחות הבנק המשתמשים בסלולר יחד עם השאיפה המתמדת של הבנק לחדשנות ומגוון שירותי הדיגיטל המוצעים ללקוחות בהווה ובעתיד.

 

צוות Aman UI&Design, ביחד עם לאומי, השקיעו מאמצים רבים ביצירת רמת שימושיות גבוהה מבלי לוותר על חוויות משתמש חדשנית ועל עיצוב שהינו state-of-the-art. כך, בין הפיצ'רים החדשים שמציעה האפליקציה ניתן למצוא: דף בית חדש המעוצב כ- Feed ויזואלי המאפשר ללקוח לקבל סטטוס של כל המוצרים הפיננסיים המקושרים אליו בצורה מרוכזת, ממנו ניתן גם לצלול לעולמות תוכן בנקאיים שונים ולבצע פעולות רבות; Timeline המציג את התנועות האחרונות בחשבון הלקוח ומאפשר לסרוק בקלות ולהתעדכן בעובר ושב, כמו גם אפשרות לחקור לעומק כל תנועה ותנועה; התאמה אישית של האפליקציה; גישה ישירה לפעולות נפוצות היישר ממסך הכניסה לאפליקציה, ועוד.

 

על פייעל זילברמן, ראש ענף יישומי אינטרנט וסלולר בבנק לאומי: "כארגון ששם את לקוחותיו תמיד בראש, אנו גאים להציג את האפליקציה החדשה שפיתחנו. צוות Aman UI&Designהשקיע רבות באיפיון ועיצוב אפליקצייה חדשנית ומתקדמת, תוך דגש רב על חוויית המשתמש. לכן אנו מאמינים כי האפליקצייה הסלולרית החדשה תהווה קפיצה משמעותית קדימה בתפיסת הדיגיטל אותה אנו מציעים ללקוחותינו, תוך חוויית שימוש נוחה, חדשנית ומרשימה ללקוחותינו."

 

לדברי אייל אסולין, מנהל השיווק והמכירות של חטיבת Aman UI&Design: "אפליקציית לאומי שעלתה לאחרונה לאוויר מבשרת עוד חידושים רבים שעוד עתידים לקרות בתחום חווית המשתמש של לקוחות לאומי. בימים אלו אנו עובדים בצורה הדוקה עם צוות הבנק על שיפור החווייה גם בערוצים דיגיטליים נוספים, כדי לשמור על קו עיצובי וחווית משתמש אחידים בכל נקודות הממשק הדיגיטליות של הבנק עם הלקוח. גם כאן, כמו בכל פרויקט שאנו לוקחים על עצמנו, אנו תמיד מקפידים לשמור על חוויית משתמש ורמת עיצוב גבוהה מאוד. אנו שמחים שבנק לאומי נתן לנו את ההזדמנות לשפר את חוויית השירות ללקוחותיו, ובטוחים כי הלקוחות יפיקו מכך תועלת והנאה מרובים."

דילוג לתוכן