בנק יהב הקים מערך דיגיטל חדש בשיתוף עם קבוצת אמן

בנק יהב הקים מערך דיגיטל חדש בשיתוף עם קבוצת אמן הכולל אפליקצייתMobile לפעולות ולמידע אישי ללקוחות הבנק ושדרוג האתר השיווקי. תשתיות האתר השיווקי שעלה לאוויר מבוססות מערכת ה-Open Source שאמן יישמה בעשרות לקוחות פיננסים אחרים. במקביל פותחה אפליקצייה היברידית לסמארטפונים וטאבלטים התואמת לכל מערכות ההפעלה. הפרויקט נעשה תוך שיתוף פעולה בין אגף המחשוב והטכנולוגיה של בנק יהב לבין חטיבת הפיתוח והפיננסים ושל מחלקת UI&Designבאמן שאפיינה את ממשק המשתמש ועיצבה אותו. היקף הפרויקט, שעלה לאוויר לפני כחודשיים, הוא כשלושה מיליון שקלים, והוא עתיד לשרת את מגוון לקוחות הבנק ועובדיו.

 

בשלב הראשון של הפרויקט, שודרג האתר השיווקי של בנק יהב, שמטרתו תמיכה בלקוחות ומידע כללי על הבנק. השלב השני בפרויקט כלל פיתוח אפליקציה חדשה ל Mobile, בעזרתה יכולים לקוחות הבנק להגיש בקשה לקבלת הלוואה מהירה ולקבל מידע שוטף על חשבון הבנק שכולל נתוני עו"ש, פעילות בכרטיסי אשראי, פיקדונות, נתונים על מטבע חוץ, כמו גם עדכוני שוק ההון ומידע על סניפי הבנק ודרכי התקשרות. הפרויקט נעשה כמובן תוך עמידה בדרישות הרגולטוריות הנדרשות .

 

לדברי גדי דוידיאן, סמנכ"ל ומנהל אגף מחשוב וטכנולוגיה בבנק יהב: "תחום פיתוח אפליקציות למכשירים חכמים נמצא בתנופה מתמדת, זהו ללא ספק פיתוח חשוב המסוגל לתת ללקוחותינו מידע עדכני על השירותים שהבנק מציע וכמובן מידע אישי אודות חשבונותיהם של לקוחותינו. הפרוייקט היה כרוך באתגרים רבים ושיתוף הפעולה בין עובדי אגף המחשוב והטכנולוגיה לבין הגורמים המקצועיים בחברת אמן הובילו לעמידה מלאה בכל היעדים שהצבנו לעצמנו בפרוייקט זה."

 

 

לדברי בן פסטרנק מנכ"ל קבוצת אמן: "פרויקט הדיגיטל שהקמנו עבור בנק יהב עומד בכל דרישות הרגולציה. פלטפורמת ה-WEB אותה פיתחנו, היא פלטפורמה אמינה, ואפליקציית המובייל כוללת את היכולות החדשניות ביותר הקיימות בתחום. בנק יהב חיפש חברה אמינה ומנוסה להקמת אתר אינטרנט ואפליקציית מובייל עם טכנולוגיות .Net ו-Phonegap, ולקבוצת אמן יש ניסיון רב בתחום הזה. מאחורינו פרויקטים מוצלחים רבים בתחום ה-WEB ואנו שמחים על הבחירה של בנק יהב וצופים כי הפרויקט עתיד לשרת את כלל עובדי הבנק, ולקוחותיו, בהצלחה רבה".

 

לאחרונה זכתה האפליקצייה של בנק יהב, אותה פיתחה קבוצת אמן, ב-"אות המערכת" בכנס MobiAwards 2014.

דילוג לתוכן