בנק הפועלים שדרג את מערכות האחסון לסביבות הייצור של הארגון למערכת חדשה של היטאצ'י ונטרה

היטאצ'י ונטרה (Hitachi Vantara), חברת בת בבעלות תאגיד היטאצ'י, ביצעה פרויקט שדרוג של מערכות אחסון לסביבות הייצור בבנק הפועלים. הפרויקט נמשך חודשיים והיקפו מוערך במיליוני שקלים.

במסגרת הפרויקט הוטמעה מערכת מדגם חדש ומתקדם של היטאצ'י ונטרה. המערכת החדשה מספקת שירות לכל המערכות הפתוחות בבנק הפועלים ומאפשרת שרידות מירבית במגוון תרחישי קיצון. מדובר בפרויקט שדרוג משמעותי בתחום האחסון הארגוני, אשר חסך את הצורך בביצוע פרויקט הגירת מערכות לבקר אחסון חדש, שימר את ההשקעה במערכות קיימות ואפשר לבצע את הפרויקט בזמן קצר וללא השבתת מערכות.

מערכת האחסון שנרכשה היא מערכת הדגל של היטאצ'י ונטרה, אשר מספקת ביצועים ושרידות ברמה גבוהה. מדובר במערכת בעלת יכולת גדילה רב מימדית ועל פי דרישת הלקוח, הניתנת להרחבה לפי דרישה בכל רכיב בנפרד וללא תלות ברכיבי חומרה/תוכנה אחרים.

פרויקט השדרוג בוצע ללא השבתה, ללא כל הפרעה לפעילות השוטפת של מערכות הבנק ומבלי לפגוע במשתמשים במערכות הבנק. לאורך כל תהליך השדרוג ואחריו בוצעו בדיקות ביצועים קפדניות רבות במטרה לוודא את תקינות המערכות ולאמוד את השיפור המדויק לאחר ההטמעה.

פרויקט השדרוג הביא לירידה של עשרות אחוזים בניצולת המעבדים בבקרי האחסון; במקרה של כשל בבקר מסוים, בקר נוסף יהיה מסוגל להמשיך לעבוד ולספק שירות תוך התמודדות עם עומס העבודה המלא.

מגן מרגלית, מנהל מחלקת תשתיות מרכזיות בבנק הפועלים, אמר כי, "בנק הפועלים והיטאצ'י מקיימים מערכת יחסים ארוכת שנים, המבוססת על שיתוף פעולה הדדי ועבודת צוות יוצאת מן הכלל. אנו גאים להמשיך בשותפות עם היטאצ'י ולבחור פעם נוספת בפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים שלהם כדי לענות על צרכי הבנק".

שי בראונשטיין, מנהל לקוחות בכיר בהיטאצ'י ונטרה, אמר כי, "מדובר בפרויקט שדרוג ייחודי וראשון מסוגו. השדרוג בוצע ללא השבתה של מערכות, דבר אשר אפשר המשך שימוש במערכות הבנק לאורך כל התהליך וללא הפרעה ללקוחות הבנק ומשתמשי המערכת. בנק הפועלים הינו בנק מוביל בישראל וככזה, הוא נמצא גם בחזית הטכנולוגיה. אנו מודים לבנק הפועלים על הבעת האמון המתמשכת ועל הבחירה המחודשת בפתרונות המתקדמים של היטאצ'י ונטרה".

דילוג לתוכן