בנק אירופאי גדול בחר ב-CTERA הישראלית: תספק פתרונות אחסון בענן ושירותי סנכרון קבצים לאלפי סניפי הבנק ברחבי היבשת

היקף הפרוייקט מוערך במיליוני דולרים

חברת CTERA הישראלית, המתמחה בפתרונות אחסון מבוססי ענן, מודיעה היום כי בנק אירופאי גדול בחר בפלטפורמת שירותי הקבצים ואחסון בענן לארגוני אנטרפרייז של החברה. הבנק בחר שלא להיחשף, אך ניתן לציין כי הוא משתייך לרשימת 500 חברות הפיננסים המובילות בעולם של המגזין Fortune. במסגרת הפרויקט יוטמעו מערכות החברה בלמעלה מ-4,000 סניפי הבנק ברחבי אירופה, פריסה המהווה את עסקת ה-Cloud Storage Gatewaysהגדולה ביותר שהוכרזה עבור לקוח בנקאי. עלות העסקה מוערכת במליוני דולרים. מדובר בעסקה משמעותית שניה השנה במגזר הפיננסי עליה מכריזה CTERA, לאחר שבאפריל הכריזה על פרוייקט סנכרון ושיתוף קבצים לאנטרפרייז (EFSS) בחברה אמריקאית המשתייכת לרשימת 100 חברות הפיננסים המובילות של מגזין Fortune.

פלטפורמת האחסון בענן ושירותי סנכרון הקבצים של CTERA ישמשו את הבנק לניהול מידע ברמת הסניפים, לצד סנכרון רוחבי לכלל סניפי ומשרדי הבנק. פתרונות אלו יסייעו בהעלאת פריון העבודה וייעול עבודת ה-IT. בנוסף, מערכת CTERAתאפשר הפצת תוכנות עבור מערכות הפעלה ועדכוני אפליקציות לנקודות הקצה והשרתים בסניפים השונים. CTERA זכתה בפרויקט לאחר סקירת עומק של היבטי אבטחת מידע מצד הלקוח, שיתפעל את הפתרון מתוך סביבת הענן הפרטי שלו באופן מלא.

"הפתרון שלנו נבחר משום שהוא סיפק את המענה המקיף ביותר למגוון של אלמנטים, החל ברמת האבטחה וכלה בייעול תהליכים ושיפור הפרדוקטיביות בארגון" אומר לירן אשל, מנכ"ל CTERA. "מדובר בהישג משמעותי עבורינו, בייחוד לאור העובדה כי זהו הפרויקט הגדול ביותר הכולל התקני Cloud Storage Gateways עבור לקוח בנקאי בעולם כולו. זוהי הבעת אמון ברמת האמינות והאבטחה של מוצרי CTERA, ובאיכות השירות שאנו מספקים".

דילוג לתוכן