בנק אוף אמריקה מריל לינץ' היא מספר אחת בדירוג צוותי המחקר ב-EMEA של אנליסטי צד המוכרים באזור של Institutional Investor

זאת השנה החמישית ברציפות, בנק אוף אמריקה מריל לינץ' לוקחת את המקום הראשון בסקר צוותי המחקר ב-EMEA של Institutional Investor

 

ניו יורק 27 ביוני 2017, (GLOBE NEWSWIRE):

בנק אוף אמריקה מריל לינץ' תפסה שוב את המקום הראשון בצוותי המחקר של שווקים מתעוררים באירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA), הדירוג האקסקלוסיבי השנתי של אנליסטי צד המוכרים הטובים ביותר של Institutional Investor, וזאת הזכייה הרצופה החמישית של החברה.

סיטי מוסיפה מקום אחד השנה, ועולה מהמקום השלישי בדירוג ב-2016 למקום שני ביחד עם ג'יי. פי. מורגן השנה. רנסס קפיטל טיפסה בלוח התוצאות למקום תשיעי מהמקום ה-13. מורגן סטנלי ירדה ארבעה מקומות למקום העשירי. תשע חברות הגיעו ביחד למקום ה-14 — חמש מהן חדשות בלוח התוצאות השנה.

עשרים ושתיים חברות מיוצגות בתוצאות של השנה, כולל שש שלא הופיעו בשנה שעברה: Macquarie, Aton, Avior Research, Exotix, Standard Bank Group Securities ו-Unlu & Co.

צוות המחקר של שווקים מתעוררים באירופה, המזרח התיכון ואפריקה 2017 משקף את הדעות של יותר מ-680 אנשים ו-358 מוסדות שביחד מנהלים ב-EMEA מניות של שווקים מתעוררים בשווי מוערך של 357 מיליארד דולר ואג"ח של שווקים מתעוררים בשווי מוערך של 321 מיליארד דולר.

בסך הכל 118 צוותים מובילים מופיעים ברשימה השנה, שמוגבלת לשלושת החוליות שבצמרת בכל מגזר, פלוס מקומות שניים כשרלבנטי. הדוח המלא כולל 308 חוקרים שמייצגים 41 גופים, שעמדו בקריטריון של מינימום הצבעות ובקריטריונים אחרים.

חמשת הגדולים – צוותי מחקר מובילים כל EMEA 2017

1
בנק אוף אמריקה מריל לינץ'

2
סיטי

3
ג'יי. פי. מורגן

4
דויטשה בנק

5
UBS

דילוג לתוכן