בנקאות חדשה נולדה בישראל – PEPPER נפתח לקהל הרחב

Pepper מאפשר לנהל את חשבון הבנק באמצעות המובייל בלבד – ללא עמלות עו"ש ועם חוויית משתמש פרסונלית, ייחודית וחדשנית

Pepper הוא פלטפורמת בנקאות דיגיטלית ראשונה מסוגה בישראל ובין הראשונות בעולם, שמנוהלת כולה דרך המובייל, החל משלב פתיחת החשבון ועד ביצוע כל הפעולות הבנקאיות השכיחות, לרבות הזמנת כרטיס אשראי ופנקסי שיקים, העברות כספים, לקיחת הלוואה, הפקדה לחיסכון, הפקדת שיקים ועוד.

Pepper הוא חשבון בנק ללא עמלות עו"ש, המבוסס על טכנולוגיה ייחודית אשר מסייעת ללקוחות לנהל את כספם באופן טוב יותר, תוך הבנה מעמיקה על מה בדיוק הם מוציאים את כספם, ולמידה כיצד ניתן לחסוך בצורה יעילה יותר. הטכנולוגיה הייחודית של Pepper, אשר מבוססת על בינה מלאכותית, מאפשרת להכיר כל לקוח ולקוח על מאפייניו השונים, להתאים לו תכנים שרלוונטיים רק עבורו, ובכך להעניק לו חוויה בנקאית פרסונלית לחלוטין, בשונה מכל מה שהכרנו עד עתה בעולם הבנקאות.

חוויית המשתמש של Pepper דומה לזו של ה- feed שבפייסבוק, בו ניתן לקבל תוכן מותאם אישית, תובנות צרכניות, השוואות לאנשים שדומים לך, סיכומי הוצאות, ניתוחי הוצאות על בסיס שבועי וחודשי, עדכונים בלייב, טיפים צרכניים, ועוד – הכל בשפה פשוטה וידידותית.

חידוש משמעותי נוסף: באמצעות Pepper ניתן להתכתב עם בנקאי בצ'ט בכל שעות היממה (לא כולל שבת). זאת בנוסף למוקד שירות לקוחות טלפוני, הפועל 24/6 ואשר מאויש על ידי בנקאים.
הליך פתיחת החשבון ב-Pepper אורך כ-8 דקות בלבד (!), ויכול להיעשות מכל מקום ובכל זמן שנוח ללקוח, על ידי שיחת וידאו עם בנקאי. בסיומו, מקבל הלקוח עדכון, ישירות לנייד, אודות מסגרות העו"ש והאשראי שלו. כרטיס האשראי ופנקסי השיקים, גם הם בחינם, מגיעים עם שליח עד הבית.

Pepper מצטרף לאפליקציית התשלומים החינמית Pepper Pay שהושקה לפני מספר חודשים ואשר מאפשרת ללקוחות כל הבנקים להעביר כספים לרשימת אנשי הקשר בנייד, באופן מהיר וידידותי – וללא עמלות. לקראת סוף השנה אף תושק בהדרגה אפליקציית Pepper Invest שתאפשר מסחר בני"ע.

דילוג לתוכן