במסגרת הכרזות VMworld US 2014

במסגרת הכרזות VMworld US 2014
VMware משיקה פתרונות במסגרת פתוחה ובשילוב טכנולוגיות אחרות
חברתVMware (NYSE: VMW), המובילה בתחום הווירטואליזציה ותשתיות הענן, הכריזה על פתרונות ניהול ענן חדשים ומשולבים כולל תמיכה נרחבת ב OpenStack, לקידום תחום יישום דטה סנטר מוגדר תוכנה (SDDC) והדרישות הדינמיות של עסקים . החידושים עליהם הכריזה היום חברת VMware במסגרת אירועי VMworld בסאן פרנסיסקו, מרחיבים את הבחירה של הלקוחות על ידי תמיכה , במסגרת פתוחה ובשילוב סביבות היברידיות המבוססות על טכנולוגיות של VMware ועל טכנולוגיות אחרות. בעזרת דטה סנטר מוגדר תוכנה, יכולים ארגונים להפחית עלויות עד 31 אחוזים ולהגביר את היעילות של עבודת הצוות ב-100 אחוזים ויותר בסביבות המיישמות IT כשירות.
"בסביבה עסקית שמשתנה בהתמדה, מומחים מתחום ה-IT משוכנעים שהם יכולים לפעול בביטחון ואומץ בתגובה להזדמנויות שמציג השוק", אומר פט גלסינגר, מנכ"ל חברת VMware העולמית. "אנשי עסקים יכולים היום להתקדם במהירות מסחררת. היכולת להניע השפעה אמיתית בעולם העסקי הפכה את הדטה מוגדר התוכנה למיינסטרים בקרב מנהלים בכירים. VMware ממשיכה לחדש ולהפוך את הדטה סנטר מוגדר התוכנה לפתוח, בטוח ומהיר יותר".
המותג החדש מבית VMware vRealize מציע פלטפורמה לניהול מקיף של סביבה הטרוגנית ומאפשר לאנשי ה-IT לספק תשתית ואפליקציות במהירות העסקית עם כל השליטה שמערך המחשוב צריך. פתרוןVMware vRealize Air™ הוא ראשון מסדרה של פתרונות שיאפשר ללקוחות לנהל את המידע שלהם תוך שמירה על מדיניות ה-IT.
פתרון vCloud Suite 5.8 מאפשר לארגונים להשיג תוצאות משמעותיות בתחום ה-IT בזכות יעילות, שליטה ומהירות . הפתרון מציע ללקוחות אפשרות לחשב, לאבטח, לאחסן ולשקם את כל האפליקציות והתשתית שלהם.
כחלק מההתפתחות בתחום ה SDDC משולב פתרון OpenStack מבית VMware שהינו פתרון חדש, המאפשר לארגוני IT לספק במהירות ובעלות סבירה כלים ידידותיים למשתמש לתשתית VMware הקיימת שלהם. הפתרון ממנף את טכנולוגיות הוירטואליזציה והניהול של VMware למחשוב, אחסון וניהול ומספק תשתית מדרגה ראשונה להפחתת עלויות. בנוסף הכריזה חברת VMware על יכולות חדשות עבור פתרון VMware NSX, הכוללים קישוריות משופרת לענן ההיברידי. עם יותר מ-150 לקוחות, הפתרון עוזר לשפר את הביטחון והביצוע של דטה סנטר מוגדר תוכנה ושל הענן ההיברידי.
 

דילוג לתוכן