במסגרת הכרזות VMworld US 2014 חברת VMwareמשיקה את פלטפורמת VMware vCloud Air

חברת VMware (NYSE: VMW), המובילה בתחום הווירטואליזציה ותשתיות הענן, חשפה היום יכולות שירות חדשות לענן ההיברידי ושירותי אפליקציה חדשים, המיועדים לאפשר לתאגידים ולמפתחי אפליקציות לתמוך טוב יותר בדרישות המודרניות והגמישות של עולם העסקים. חברת VMware (NYSE: VMW), המובילה בתחום הווירטואליזציה ותשתיות הענן, חשפה היום יכולות שירות חדשות לענן ההיברידי ושירותי אפליקציה חדשים, המיועדים לאפשר לתאגידים ולמפתחי אפליקציות לתמוך טוב יותר בדרישות המודרניות והגמישות של עולם העסקים.
פתרון ראשון שהשיקה הינו פתרון VMware vCloud Air Network לגמישות עסקית רחבה יותר ומקסום יתרונות הענן ההיברידי. פתרון VMware vCloud Air Network תומך בלקוחות במתן גמישות בשירות, בהיצע אפשרויות רחב יותר בשירותי ענן גלובליים ובאפשרויות בחירה בספקי שירותי ענן מקומיים מבין שותפיה של חברת VMware. כיום הרשת הגדולה ביותר של שירותי ענן מבוססת על טכנולוגיות VMware, עם יותר מ-3,800 ספקים במעל מאה מדינות, מייצג פתרון vCloud Air Network של VMware מהפכה בשירותי הענן ההיברידי של VMware ומרחיב אותם משמעותית. בנוסף, הכריזה החברה על מיתוג מחדש של שירות VMware vCloud Hybrid ל-VMware vCloud Air.
"אנו ממשיכים לראות כיצד VMware vCloud Air צובר תאוצה כאשר יותר ויותר אנשי עסקים מעוניינים להרוויח מההטבות הכלכליות, הבלתי ניתנות לערעור של הענן ההיברידי", מסר ביל פדארס, סמנכ"ל ומנהל כללי של היחידה העסקית לאספקת שירותי ענן בחברת VMware. פתרון ""VMware vCloud Air Network מייצג מרכיב משמעותי באסטרטגיית הענן שלנו, בכך שהוא מאפשר ללקוחות בחירה וגמישות בחיפוש אחר שירות הענן האידיאלי המקומי עבורם, המבוסס על הטכנולוגיה המובילה של חברת VMware. הלקוחות שלנו יכולים למקד את המשאבים שלהם בצמיחת העסק שלהם, בידיעה שאנשי ה-IT יכולים בבטחה להרחיב את מרכזי הנתונים שלהם ואת האפליקציות שלהם ולהעביר אותם לענן".
מאז הושק הפתרון לראשונה התרחב וכיום פונה גם ללקוחות בארה"ב, אירופה ואסיה ומאפשר גם להם את הדרך המהירה למעבר לענן. כיום, קיימים בעולם 8 אתרים ולאחרונה הכריזה VMware על הרחבת הענן ההיברידי גם לאזור אסיה הפסיפיק בעזרת יוזמה משותפת עם SoftBank Telecom Corp ו-SoftBank Commerce& Service Corp שהביאה את vCloud Air ליפן. כמו כן הכריזה חברת VMware על שותפות אסטרטגית עם China Telecom, להקמת מרכז שירות ענן היברידי ברמה עולמית גם בבייג'ינג'.
 

דילוג לתוכן