בל לאבס ישראל תוביל אותנו לפרסי נובל נוספים

מרקוס וולדון, נשיא Bell Labs, באירוע השקת Bell Labs Israel:
"בל לאבס ישראל תוביל אותנו לפרסי נובל נוספים"

 

מנכ"ל משרד התקשורת אבי ברגר אמר באירוע " הסינרגיה בין בל לאבס לישראל

תוביל את שני הצדדים לחדשנות ולהצלחה כלכלית"

 

אירוע השקת מעבדות בל (Bell Labs) ישראל התקיים ביום ב' (01.12.2014) בבית אלקטל-לוסנט בכפר סבא, בהשתתפות בכירים רבים בתעשיית ההייטק והטלקום, אנשי אקדמיה, המגזר הממשלתי ובוגרי בל לאבס רבים. בין הנוכחים באירוע בלטו אבי ברגר, מנכ"ל משרד התקשורת, מרקוס וולדון,  נשיא Bell Labs  וסמנכ"ל הטכנולוגיות של אלקטל-לוסנט, אריק טל, מנכ"ל אלקטל-לוסנט ישראל, פרופ' דני רז, מנהל פעילות בל-לאבס ישראל ובוגר בל-לאבס העולמית, ד"ר ארנה ברי, סגנית נשיא ב EMC, יוסי מטיאס מנהל מרכז הפיתוח של גוגל ישראל, פרופ' יעקב זיו – בוגר בל לאבס ומפתח אלגוריתם דחיסת המידע למפל-זיו, פרופ' גבי סרוסי מאוניברסיטת בן-גוריון הנחשב לאחד המומחים הישראלים הבולטים בתחום האלקטרו־אופטיקה, אורי בנדורי מכרמל ונצ'רס, דורון קורץ, CTO של פלאפון, שלמה ווקס, מנכ"ל האיגוד הישראלי לאלקטרוניקה ותוכנה ועוד.

מרקוס וולדון,  נשיא Bell Labs וסמנכ"ל הטכנולוגיות של אלקטל-לוסנט, אשר הגיע לישראל לרגל האירוע, פתח ואמר כי "לישראל התאמה מדוייקת מבחינה תרבותית לבל לאבס, אשר תמיד שואפת להעסיק את הטובים והמבריקים ביותר. בישראל יש את הרצון להצליח, לייזום ולהתמודד עם אתגרי תקשורת שנמצאים בחזית הטכנולוגיה. עם הבחירה להקים בישראל את שלוחת המעבדות, נפסיק למשוך מכאן אנשים לניו ג'רזי כפי שעשינו בעבר, כי הבנו שלתרבות ולאקו-סיסטם המקומי יש השפעה מכרעת על יכולת החדשנות המקומית וזהו משאב שחשוב לנצל". וולדון סיכם את דבריו ואמר "לדעתי, מעבדות בל לאבס ישראל יתרמו תרומה מכרעת למו"פ של בל לאבס ואף תוביל אותנו לפרסי נובל נוספים".

מנכ"ל משרד התקשורת אבי ברגר, אמר כי  "הסינרגיה בין בל לאבס לישראל תוביל את שני הצדדים לחדשנות ולהצלחה כלכלית,  הערב הונחה אבן פינה להצלחה". ברגר אף ברך את מנכ"ל אלקטל-לוסנט, אריק טל, על כניסתו לתפקיד החדש וציין כי הוא בטוח כי החברה בישראל תגיע בהובלתו לשיאים חדשים.

פרופ' דני רז, מנהל  בל לאבס ישראל ובעצמו בוגר בל לאבס, אשר פתח ונעל את האירוע, ציין כי לשיטתו יש לבל לאבס ישראל שלוש רגליים: המצויינות האקדמית הישראלית, רוח הסטארט-אפ הישראלית ושיטות המחקר והפילוסופיה של בל לאבס העולמית.  "ללכת בשבילי ענקים זה לא קל, אבל כמו האוורסט, האתגרים שם ואנחנו רוצים לתקוף אותם. המשימה שלי ושל בל לאבס ישראל היא להניח עוד אבן על שביל הענקים הזה שיוביל אותנו לעתיד טוב ובטוח יותר."

 

דילוג לתוכן