בלקברי משיקה את שירות +Hub למשתמשי אנדרואיד

חבילת אפליקציות הפרודוקטיביות של בלקברי בכל מכשיר אנדרואיד, ללא עלות

בלקברי, המובילה העולמית בתחום תקשורת מובייל מאובטחת, מודיעה היום על השקת BlackBerry Hub+ לאנדרואיד – חבילה של אפליקציות בלקברי ההופכת את יכולות הפרודוקטיביות והתקשורת הידועות של בלקברי לנגישות עבור כל משתמשי אנדרואיד מגירסא 6.0 – מרשמלו ומעלה.
חטיבת פתרונות המובייל לעסקים של בלקברי מנהלת את עסקי הסמארטפונים של בלקברי ואת פיתוח חבילות התוכנה שכוללות את מקסום היתרונות של היישומים במערכת ההפעלה BlackBerry10 והפיכתם לנגישים עבור משתמשים בפלטפורמות אחרות.

"פעילות חשובה של חטיבת פתרונות המובייל היא הוצאה לפועל של אסטרטגיית תוכנה שמשלבת את החוזקות של בלקברי באבטחה, הנדסה וחוויית משתמש. התוצאה – היכולת להרחיב את היתרונות שמציעים היישומים השונים של בלקברי עבור תקשורת מאובטחת ולפרודוקטיביות לכל משתמש אנדרואיד בגירסת מרשמלו, ארגון או לקוח ממשלתי," אמר ראלף פיני, ה-COO והמנהל הכללי של חטיבת פתרונות המובייל בבלקברי. "הלקוחות שלנו תמיד התלהבו מאוד מהחוויה הייחודית שבשימוש באפליקציות הפרודוקטיביות שלנו דוגמת, בין היתר BlackBerry Hub, לוח שנה ואנשי קשר. אני נרגש שעכשיו אנו יכולים להציע את היישומים המדהימים האלה לכל משתמשי אנדרואיד שדורשים את המיטב מהסמארטפונים שלהם".

חבילת BlackBerry Hub+ תכלול סט אפליקציות של בלקברי לאנדרואיד: BlckaBerry Hub, לוח שנה, הערות, משימות, אנשי קשר, חיפוש במכשיר, BlackBerry Launcher ו BlackBerry Password Keeperהמאפשרת אחסון של כלל הסיסמאות באפליקציה אחת מוצפנת ומוגנת סיסמא.

משתמשי כל מכשיר מבוסס אנדרואיד בגירסא 6.0 ומעלה יכולים להוריד גרסת ניסיון, ללא עלות מGoogle Play. גרסת הניסיון תכלול את BlackBerry Hub, לוח שנה וBlackBerry Password Keeper. לאחר 30 ימי ניסיון יוכלו המשתמשים להמשיך להשתמש באפליקציות, ללא עלות, במסלול הכולל פרסומות או להירשם לכל החבילה המורחבת והמלאה, בעלות של 99 סנט לחודש. בנוסף, משתמשים יכולים להוריד מGoogle Play את החבילה בכללותה או להוריד אפליקציות ספציפיות מתוכה.

במכשירים המריצים מערכת הפעלה BlackBerry 10 או משתמשי מכשירי BlackBerry המריצים אנדרואיד (Priv ובקרוב DTEK50) החבילה כבר מוטמעת במלואה.

דילוג לתוכן