בלקברי משיקה את ה- DTEK60 : מכשיר אנדרואיד חדש הכולל את תוכנת האבטחה המובילה בשוק הסלולר הגלובלי

ה- DTEK60, יכלול את תוכנת האבטחה המובילה בשוק הסלולר הגלובלי, יגיע עם מסך גדול יותר בעל רזולוציה גבוהה יותר, חיישן טביעת אצבע, סוללה גדולה יותר, מצלמת 21 מגה פיקסל וכפתור נוחות מותאם אישית
25 באוקטובר, 2016, בלקברי (BlackBerry) מודיעה על השקת מכשיר האנדרואיד ה- DTEK60. המכשיר יהיה זמין לרכישה מוקדמת באתר בלקברי – ShopBlackBerry.com, תחילה בצפון אמריקה ואירופה ובמהלך השבועות הקרובים גם בטריטוריות נוספות. ה- 60DTEK הינו המכשיר השני בסדרת ה- ,DTEK הכוללת סמארטפונים עם מערכת ההפעלה של אנדרואיד.

המכשיר, אשר יכלול את תוכנת האבטחה המובילה בשוק הסלולר הגלובלי, יגיע עם מסך גדול יותר בעל רזולוציה גבוהה יותר, חיישן טביעת אצבע, סוללה עם אורך חיים גדול יותר, מצלמת 21 מגה פיקסל וכפתור נוחות מותאם אישית. החומרה של ה- DTEK60, מיוצרת ע"י חברת TCL ומאובזרת בתוכנת האבטחה הידועה של בלקברי.
"באמצעות השקת ה-60DTEK, בלקברי ממשיכה להתמקד בחוזקות שלה: תוכנה ופתרונות אבטחה הטובות ביותר. כאשר אתה רואה את הלוגו שלנו, זה משדר בטיחות, החל מהתוכנות הארגוניות המובילות שלנו וכלה במכשירים המאובטחים בתוכנות שלנו", אמר ראלף פיני, ה-COO והמנהל הכללי בחטיבת המכשירים של בלקברי.
יישומים נוספים של אבטחה בDTEK60-:
· אפליקציית הDTEK המוכרת מה-PRIV – אפליקציה המאפשרת ניטור אוטומטי של מערכת ההפעלה והאפליקציות במכשיר במטרה לאתר סיכונים לפרטיות ולבצע התערבות לשיפור הפרטיות. האפליקציה עוקבת אחר האפליקציות במכשיר ומתריעה כשאפליקציה מפעילה את המצלמה או את המיקרופון, שולחת הודעת SMS או ניגשת לאנשי הקשר או למיקום, ללא ידיעת המשתמש.
· אבטחה ברמת החומרה באמצעות תהליך ייצור הכולל טכניקות ייחודיות לבלקברי שמעלות את רמת האבטחה כבר מתחילת תהליך הייצור ומאפשרות מעקב, אימות ואספקה מאובטחים של DTEK60.
· תהליך אתחול מאובטח שכולל בדיקה של שלמות ההגנה בכל שלב, לפני מעבר לשלב הבא באתחול.
· תוספת אבטחה נוספת בעזרת שינוי כתובות וקרטיפיקציות שמקשות על תוקפים למקד תקיפה במכשיר ספציפי.
· הצפנת FIPS 140-2 על כל המידע בטלפון, להגנה מגניבת מידע במידה והטלפון נאבד.
ה- DTEK60 צפוי לכלול תמיכה בGoogle Play for Work ובAndroid for Work להבטחת התממשקות מהירה, פשוטה ומאובטחת עם סביבת ה-IT הארגונית. כמו כן, יכלול המכשיר תמיכה מלאה בקשת הפתרונות של בלקברי לניהול המובייל של עסקים עם אפליקציות דוגמת WatchDox של בלקברי לשיתוף מאובטח של מסמכים, Good Work לתקשורת מייל מאובטחת וכלים לשיתוף פעולה, אימות VPN מאובטח, SecuSUITE לתקשורת קולית מאובטחת ושירות BBM הידוע לשליחת הודעות מוצפנות ומוגנות.
עיצוב פוגש פונקציונאליות
• חיישן טביעת אצבע- מספק אבטחה נוספת עבור ביטול נעילת הטלפון, שמירת סיסמא וביצוע רכישות – כולל Pay Android. ניתן להוסיף עד חמש טביעות אצבעות אשר מוצפנות באופן מלא ברמת האבטחה הגבוהה ביותר.
• המקלדת החכמה של בלקברי – DTEK60 יכלול מקלדת חכמה שתוכננה ללמוד את התנהגות המשתמש ולהגביר את מהירות ודיוק ההקלדה. מנגנון הצעת המילים עד ל-3 שפות במקביל (הידוע לטובה מה-PRIV) ומאפשר הקלדה מהירה באמצעות מחווה של החלקת המילה מעלה, לתוך הטקסט.
• בלקברי Hub – ה-Inbox המאוחד שמאפשר איחוד של כל הנוטיפיקציות במקום אחד, כולל מייל, לוח שנה, התרעות מרשתות חברתיות, שיחות וכו'.
• כפתור נוחות מותאם אישית – כפתור המאפשר גישה מהירה למרבית האפליקציות שבשימוש ועוד.
• מסך יוצא דופן – לDTEK60 מסך 5.5 אינץ' באיכות Quad HD, 16 מיליון צבעים. המסך עשוי מזכוכית מוגנת שריטות וכולל מעטפת דוחה שמן להגנה מכתמים ומטביעות אצבע.
• אפשרות הרחבת זיכרון – DTEK60 כולל תמיכה בהרחבת זיכרון באמצעות כרטיס MicroSD בגודל של עד TB2.
• מצלמה מתקדמת – DTEK60 תוכנן לספק תמונות עם נראות מקצועית בעזרת מצלמת 8 מגה פיקסל בקדמת המכשיר, הכוללת מבזק, ומצלמת 21 מגה פיקסל עם פוקוס אוטומטי בגב המכשיר. תכונות דוגמת הפוקוס האוטומטי ומבזק הLED הכפול של המצלמה תוכננו לסייע למצלמה להגיע לפוקוס מיידי ומדויק להשגת תמונה ללא טשטוש ובמראה ריאליסטי, אפילו בתנאי תאורה מאתגרים.
• סוללה בעלת אורך חיים גבוה יותר- DTEK60 יכלול סוללת mAh 3000, אשר אמורה להספיק לשימוש משולב באורך 24 שעות.

החל מהיום DTEK60 יהיה זמין בהזמנה מוקדמת מחנות ShopBlackBerry.com בצפון אמריקה ואירופה, במחיר של 499$. בהמשך הוא מתוכנן להגיע גם לישראל.

דילוג לתוכן