בלקברי מקבלת אישור חדש ממשרד ההגנה האמריקאי

פתרונות מובייל מאובטחים של בלקברי זוכים לאישור חדש ממשרד ההגנה האמריקאי

BES12 לניהול המובייל הארגוני במערכות הפעלה שונות וBB 10.3.2 שעודכנה לאחרונה מסייעות לארגונים וממשלות במניעת התקפות סייבר

בדיווח מוועידת האבטחה של בלקברי בניו יורק, מעדכנת החברה כי BES12, פלטפורמת המובייל למחשוב ארגוני הפועלת במספר מערכות הפעלה, והגירסא החדשה ביותר של מערכת ההפעלה לסמארטפונים – BB10 10.3.2, השיגו את אישור (STIG – Security Technical Implementation ) של הסוכנות להגנה על מערכות מידע לשימוש במשרד ההגנה האמריקאי. אישור זה מאפשר ללקוחות ממשלתיים את הביטחון בכך שהפלטפורמות המאובטחות של בלקברי ממלאות אחר הדרישות הגבוהות ביותר של הרגולטורים.

ה-STIG הוא כלי חשוב מאוד עבור ממשלות, גופי בטחון וארגונים מסחריים בסיוע למניעת תקיפות סייבר. האישור מהווה גושפנקא לכך שיכולות האבטחה והמהימנות של בלקברי ממשיכות לעמוד באופן מלא בסטנדרטים ובהסמכות העדכניים ביותר של אבטחה. לבלקברי יותר מ-80 הסמכות ואישורים ממשלתיים, יותר מכל ספק מובייל אחר.

"אבטחה היא אחד מהפרמטרים החשובים ביותר עבור לקוחות ממשלתיים. האישור החדש ממשרד ההגנה האמריקאי, עבור פתרונות המובייל שלנו מקצה לקצה, כולל BES12 בגירסא 12.3 ומערכת ההפעלה לסמארטפונים BB10.3.2, מראה שהפלטפורמה המאובטחת שלנו מעוצבת בכדי לענות לפרמטרים אלה", אמר דייויד קליידרמכר, ה-CSO של בלקברי, "בלקברי מאמינה שאבטחה צריכה לאפשר פרודוקטיביות ושיתוף, הן בסקטור הציבורי והן בסקטור הפרטי".

דילוג לתוכן