בכירי ענקית המעבדים העולמית Arm יגיעו לישראל לקדם חדשנות ולהדק קשרים עם חברות הטכנולוגיה הישראליות

5 במרץ, 8:45 – 15:00, מרכז הכנסים אווניו

חברת הטכנולוגיה Arm, מפתחת המעבדים המובילה וחלוצה עולמית בתעשיית הסמיקונדקטור, תערוך את כנס Symposia Arm Tech בפעם הראשונה בישראל, ב -5 במארס, 2019 במרכז הכנסים והאירועים של אווניו. רנה האס נשיא קבוצת IPG של Arm יהיה הדובר המרכזי בכנס,  וידבר על חידושים פורצי דרך ב- 5G, מחשוב קצה, אבטחה ותשתיות מחשוב ענן בתעשייה.

 

Arm הוקמה ב- 1990 בבריטניה ובשנת 2016 נרכשה על ידי התאגיד היפני Softbank ב- 31 מיליארד דולר. היא מעסיקה למעלה מ- 6,000 עובדים ברחבי העולם ופעילה ב- 18 מדינות ביניהן בישראל, בה יש לחברה מרכז פיתוח וסניף מכירות. Arm היא החברה האחראית לארכיטקטורת המעבדים הדומיננטית ביותר בשוק המובייל עם נתח שוק של 85%. המעבדים המתקדמים של החברה נמצאים כיום בלא פחות מ- 130 מיליארד התקנים ומאפשרים את הפעלתם של אין-ספור יישומים.

 

הכנס יעסוק בנושאים הדחופים והחשובים ביותר לטכנולוגיה עתידית. הוא יסקר את הגל הבא של המחשוב וכיצד הוא מניע הזדמנויות כלכליות מאסיביות ברחבי העולם העתידות לשנות את חיינו. בנוסף, ידון הכנס ביישומים חדישים לתחומי אבטחת סייבר, רשתות, מחשוב ענן, בינה מלאכותית, IoT, G5, machine learning, נהיגה אוטונומית, ומיקרו-מעבדים.

 

הכנס הבינלאומי היוקרתי מגיע לישראל לאחר סבב כנסים בסין, יפן, טייוואן, הודו וקוריאה שנערכו במהלך 2018. בכנס צפויים להשתתף כ-500 משתתפים, ביניהם שותפים עסקיים, לקוחות, מפתחים ומשפיעים בתעשייה. על כן, כנס Symposia Arm Tech הוא לא רק פלטפורמה טכנולוגית אקסקלוסיבית, אלא גם מפגש מומחים המציג וממחיש כיצד יש להניע חדשנות המבוססת על טכנולוגיות פורצות דרך.

 

הוספת ישראל לסדרת הכנסים המצליחה שלה מצביעה על החשיבות שרואה Arm בשוק הישראלי, מחויבותה אליו, ורצונה להעמיק את קשריה עם מובילים בתעשייה. הכנס בישראל יכלול הרצאות מומחים, פרזנטציות על הטכנולוגיות החדישות ביותר, הדגמות חיות בהן יוצגו המוצרים והפתרונות של חברה ושל שותפי האקוסיסטם של Arm כגון Cadence, Global Foundries, Innomize Mentor ,Synopsys  ו- TSMC.

 

"לישראל יש את הקהילה הפעילה ביותר של חברות סטארט-אפ ויזמים טכנולוגיים, ולכן היא נמצאת בעמדה אסטרטגית בחדשנות הטכנולוגית העולמית וממלאת תפקיד משמעותי בעולם", אומר רנה הס, נשיא קבוצת IP ב- Arm.

דילוג לתוכן