בכירים מחברת Veeam הרוסית ביקרו בישראל בדרך למכירות שנתיות של מיליארד דולר

נציגי חברת Veeam  מרוסיה, ביקרו בשבוע שעבר בחברת בקונסיסט ישראל. הבכירים מ Veeam  נפגשו עם נציגי תחום סיסטם ותשתיות בקונסיסט, להערכת הפעילות הקיימת ותכנון המשך עבודה משותפת. Veeam  הינה מובילה בחדשנות בתחום החם של פתרונות חכמים למרכזי מידע (Data Center), לאחרונה פרסמה Veeam  את התוצאות הכספיות שלה לרבע הראשון של שנת 2015. תוצאות המצביעות על רווחי שיא.Veeam  משרתת יותר מ 145 אלף לקוחות משלמים, כאשר יותר מ 10 אלפים מהם הצטרפו רק ברבעון הראשון של 2015.

בהודעה שפורסמה ב businesswire, הודיע מנכ"ל Veeam רטמיר טימאשב אמר כי:Veeam"  צופה להגיע להכנסות שנתיות של מיליארד דולר בשנת 2018, באמצעות מוצרים חדשים, עדכונים ושותפויות".  עופר שקד, מנכ"ל קונסינט מערכות מקבוצת קונסיסט מסר כי: "בשתי החברות יש הסכמה על כך  שחברת קונסיסט כשותף אסרטגי של Veeam, תביא לגידול משמעותי בתחום בישראל".

במסגרת הביקור, שודרגה קונסיסט לדרגת שותפות Gold, הניתן למפיצים בעלי מחזור מכירות של עשרות אלפי דולרים ומעלה. בין הבכירים מ- Veeam  שהגיעו ארצה: קסניה וורוביבה – אחראית מכירות אזור הים התיכון ואפריקה ו- ויטלי שנדרו – מהנדס בכיר.

מערכת ה-  Veeam Backup & Replication של Veeam , מאפשרת גיבוי ושחזור לסביבות וירטואליות במהירות גבוהה כולל שרתי Exchange, Sgl ו –  AD, בנוסף קיימת גם אפשרות לביצוע Replication לאתר DR וכל זה במוצר אחד.

 

בתמונה (מימין לשמאל):

בת שבע נקש: אחראית מכירות מחלקת סיסטם ותשתיות מחשוב, קונסיסט.

ראובן כהן: מנהל מחלקת סיסטם ותשתיות, קונסיסט.

ויטלי שנדרו: מהנדס טכני בכיר,Veeam .

קסניה וורוביבה: אחראית מכירות אזור הים התיכון ואפריקה, Veeam .

ליאור חן: נציג מכירות Veeam  בישראל ע"י חברת זברה.

 

דילוג לתוכן