בית ההשקעות IBI ישדרג את תשתיות המחשוב והאחסון המרכזיות שלו עם יבמ וסיסקו

היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי ש"ח
חברת Dn’A IT תבצע פרוייקט שדרוג תשתיות מקיף בבית ההשקעות IBI. במסגרת הפרוייקט תטמיע Dn’A IT שרתי להב מסוג IBM Flex של חברת יבמ, תחליף את תשתיות האחסון הנוכחיות מסוג NetApp בשני אתרים לפלטפורמת StorWize של יבמ בשילובהפרוייקט תטמיע Dn’A IT שרתי להב מסוג IBM Flex של חברת יבמ, תחליף את תשתיות האחסון הנוכחיות מסוג NetApp בשני אתרים לפלטפורמת StorWize של יבמ בשילוב מערכת ניהול מידע של Veeam ובנוסף, תשדרג את תשתית התקשורת המרכזית באמצעות החלפת מתגי השדרה הארגוניים לסדרת 4500 של סיסקו.
כמו כן תבצע Dn’A IT הפרדה וניתוק התלות בין תשתית אחסון המידע המרכזית לבין כל מערכות הגיבוי והסנכרון באמצעות הטמעת תוכנת Data Management של Veeam אשר מאפשרת אחסון הגיבוי, סנכרון לאתר מרוחק והתאוששות בלחיצת כפתור. הפתרון של Veeam מתאפיין בהטמעה קלה, בממשק נוח לתפעול ובשימוש בתשתיות חומרה במחיר אטרקטיבי. הפרוייקט מבוצע על ידי Dn’A IT כפרוייקט Turn Key מלא. היקף הפרוייקט מוערך במאות אלפי שקלים.
לדברי מאיר טובי, סמנכ"ל מערכות מידע של IBI: "בחרנו בפתרונות יבמ וסיסקו מכיוון שרצינו את ה- Best of Breed בכל אחד מהתחומים הרלוונטיים. חשוב לנו מאוד יצרן המשקיע בפיתוח טכנולוגיה לאורך שנים, אשר יאפשר לנו לגדול בנוח, ביחס עלות/תועלת מצוין ועם כיסוי אחריות ושירות מלא לחמש שנים".

לדברי אושרי שרון – מנכ"ל Dn’A IT: "אנו רואים יותר ויותר ארגונים הבוחרים בפתרונות Software Defined עבור תשתיות האחסון המרכזיות שלהם ועבור ניהול מידע. מצד אחד, המידע הולך וגדל, הרגולציה מחייבת שמירת היסטוריה ארוכה וזמינות עסקית נדרשת כל הזמן. מאידך, ארגונים מחפשים הוזלת עלויות לנפחי פעילות גדלים, גמישות פונקציונלית בהתאם לצרכי ניהול המידע והגיבוי, ניהול תהליך אחד באמצעות תוכנה אחת עבור הגיבוי לדיסק, גיבוי קלטות, סנכרון לאתר מרוחק והתאוששות מאסון בלחיצת כפתור, דוגמת Veeam. חברת יבמ זיהתה את השינוי ולכן היא מספקת כיום תשתיות מחשוב ואחסון מודולריות ביחס עלות/תועלת מצוין".
 

דילוג לתוכן