בית ההשקעות מגדל שוקי הון הטמיע את פתרון הגיבוי של קומוולט

בית ההשקעות מגדל שוקי הון, מקבוצת מגדל, הטמיע את פתרון הגיבוי של Commvault, המתמחה בניהול אחסון מידע, גיבוי, אחזור, ארכיב וענן עבור ארגונים. במסגרת הפרויקט הטמיעה מגדל שוקי הון את מערך הגיבוי האחוד של קומוולט הכולל גיבוי מלא של שרתים וירטואליים, שרתי אפליקציות, שרתים פיזיים והתאוששות מאסון. הפרויקט, שהוטמע על ידי IT Logic החל ביוני האחרון ונמשך כחודשיים. עלות פרוייקטים דומים מוערכת במאות אלפי שקלים.

בעבר מגדל שוקי הון גיבו את המידע שלהם בעזרת קלטות, מה שהאט את תהליך הגיבוי ובמיוחד את השחזור. ולכן, היה לבית ההשקעות צורך במעבר לגיבוי יעיל יותר על גבי דיסקים. בנוסף, מגדל שוקי ההון משתמשים בארגון בסוגי שרתים שונים, ולכן היה להם צורך בפתרון גיבוי אחוד בעל יכולת התממשקות עם פלטפורמות רבות – שרתים וירטואליים, שרתים פיזיים, שרתי אפליקציות כגון SQL ושרתי לינוקס.

עמית לב, מנהל צוות מחשוב ואסף נויברגר, מנהל רשת במגדל שוקי הון: "חיפשנו פתרון גיבוי חדש שבעזרתו תהיה לנו גישה קלה, מהירה ונוחה למידע המגובה. לאחר בדיקת השוק הבנו שקומוולט הוא הפתרון שהכי מתאים לנו. הפתרון של קומוולט עונה על צרכי מגדל שוקי הון וחוסך בנפחי אחסון ללא פגיעה בביצועים. ההתממשקות של קומוולט עם פלטפורמות מרובות מקל רבות על תהליך הגיבוי והשחזור שלנו".

איתן מארבי, PreSale ב-Commvault: "מגדל שוקי הון התמודדה עם כמה אתגרים בעולמות המידע והאחסון, בינהם גיבויים מהירים לדיסק ורפליקציה של המידע לאתר מרוחק. הפתרון שהטמענו בא לקצר את זמני הגיבוי באמצעות מנגנון Deduplication מתקדם והיכולת לשכפל רק את השינויים מאתר אחד לאחר.
כחלק מהפיתרון ניתן מענה לגיבוי אפליקציות בצורה המתקדמת ביותר, ניהול ממקום מרכזי ודוחות מפורטים הנותנים למגדל שוקי הון להפיק ערך מוסף מהמידע שלהם בארגון".

אהוד הלזינגר, סמנכ"ל תפעול ב-IT Logic: "הפתרון של קומוולט מספק למגדל שוקי הון יכולת גיבוי ושחזור מהירה ויעילה בשני האתרים. בנוסף, הארגון יכול לחפש מידע מגובה ביעילות ובקלות. בעזרת פתרון הגיבוי של קומוולט יש למגדל שוקי הון את היכולת לנתח את הצפי בגידול הנתונים, לדעת מראש את הצורך העתידי לשימוש בקלטות או דיסקים נוספים וכך לחסוך משמעותית באחסון בעבודות תחזוקה".

 

דילוג לתוכן