בית ההשקעות אלטשולר שחם הטמיע מערכת זמינות מידע של Veeam

משה חדד, מנהל תשתיות, אלטשולר שחם: "Veeam מספקת 100% הצלחה בשחזור מידע, 90% שיפור בזמני הגיבוי והרחבת נפח הגיבוי פי 10"

אלטשולר שחם, אחד מבתי ההשקעות המובילים בישראל, שדרג בחודש החולף את Veeam Availability Suite לגירסה 9.5 שהושקה לקראת סוף 2016. ההיקף הכספי של ההטמעה נאמד בכ- 300 אלף ₪.
"Veeam טרפה את הקלפים עבורנו ואפשרה לנו לעבור משירותי גיבוי מסורתיים לשירותי זמינות מידע איכותיים עם 100% הצלחה בשחזור מידע, שיפור של 90% בזמני הגיבוי, הרחבת נפחי הגיבוי פי 10 בהשוואה לפתרון הקודם, ותכונות מגוונות התומכות בהתייעלות כלכלית ובשמירה על המוניטין שלנו כאחד מבתי ההשקעות המובילים בישראל" אמר משה חדד, מנכ"ל חברת מיי נטוורק, שותפה עסקית של Veeam, המשמש כמנהל התשתיות של אלטשולר שחם מזה 15 שנה.

Veeam מציעה שורה של תכונות שמייעלות בצורה ניכרת את איכות החיים של מחלקת ה- IT בארגון. אם בעבר לקח לחברה לשחזר שרת בודד במשך יומיים הרי שהיום היא עושה זאת תוך דקות ספורות, עם שיפור של 99.8% בביצועים. יכולות של דדופליקציה ודחיסה הוסיפו לחברה שטחי אחסון נרחבים ובטווח הארוך, יחסכו לה מיליוני שקלים. Veeam אף מאפשרת לשחזר מידע בלחיצת מקש בודדת, לשחזר אובייקטים בודדים מן ה- Active Director תווך פחות מ- 5 דקות, לשחזר טבלאות מן ה- SQL, או להקים, באופן זריז, סביבות טסטים, על ידי שחזור מידע לשרת נוסף. כל זאת לצד זמני התאוששות ושחזור מידע (RTOs ו- RPOs) הקצרים מ- 15 דקות. הפתרון פשוט ונוח לתפעול, ניתן להתחבר אליו מן המחשב האישי וקל מאד לשדרג לגירסאות חדשות. "המבנה היעיל והרזה חוסך לנו בפועל 240 עד 360 שעות שנתיות של איש System" אומר חדד.
גירסה זו של פתרון הדגל של Veeam, המהווה חלק אינטגרלי מפלטפורמת Veeam Availability לענן ההיברידי, משפרת את הסקלביליות והביצועים של הפתרון בצורה ניכרת. הגירסה מציעה יותר מ- 100 יישומים חדשים, המבטיחים זריזות וזמינות של 24.7.365 של כל המידע והאפליקציות – ללא קשר למיקום שלהם – באתר הלקוח או בענן.
"החשיבות של זמינות מידע מלאה 24.7.365 עם יכולות שחזור ושליפה מהירים ובטוחים של כל פיסת מידע, גדולה שבעתיים כאשר מדובר בחברה פיננסית," אומרת ורד ליברמן, מנהלת אזורית, Veeam. "אלטשולר שחם לא יכולה להרשות לעצמה לאבד מידע או לעכב שחזור ושליפה של מידע ו- Veeam מסייעת לה להציג סטנדרט עבודה גבוה ולשמור על המוניטין שלה כאחד מבתי ההשקעות המובילים בישראל."

דילוג לתוכן