בית ההשקעות אלטשולר שחם הטמיע את פתרון האינטרנט המאובטח Crusoe Security

הפתרון מבוסס המוצר Crusoe הוטמע על ידי חברת אינטגריטי תוכנה

גורמים בשוק מעריכים את היקף הפרויקט במאות אלפי ש"ח

 

 

בית ההשקעות אלטשולר שחם הטמיע לאחרונה מערכת Web Isolation מתקדמת של חברת Crusoe Security – חברה ישראלית המתמחה בפתרונות בידוד אינטרנט מהרשת הארגונית.

 

המערכת פרוסה על כל מחשבי המשתמשים בארגון ומהווה את פלטפורמת  היציאה לאינטרנט המאובטחת בארגון. הפתרון הוטמע על ידי חברת אינטגריטי תוכנה. גורמים בשוק מעריכים את היקף הפרויקט במאות אלפי ש"ח

 

עוזי דביר, סמנכ"ל טכנולוגיות ב אלטשולר שחם מציין כי  "באלטשולר שחם נעשה שימוש במשך שנים במערכת נפרדת עבור גלישה בטוחה באינטרנט. השינוי הגדול בפרויקט הזה הינו השיפור הגדול בפרודוקטיביות ובחווית השימוש של העובדים ללא פגיעה בהפרדה המובנית של האינטרנט מהרשת הפנימית שלנו.

"הפתרון של Crusoe מספק לנו מהירות ביצוע גבוהה, הזדהות מאובטחת ופשוטה, יכולת להוריד ולהעלות קבצים בצורה מאובטחת ובאופן כללי את התחושה שאנחנו "הולכים עם ומרגישים בלי" – חווית משתמש מעולה אך ללא פשרות ברמת אבטחת המידע."

 

שפר אבלסון, מנכ"ל Crusoe Security מציין כי "אלטשולר שחם מצטרף לכל בתי ההשקעות המובילים בישראל שאימצו בחום את פתרון Crusoe עבור Web Isolation כפי שמחייבות הדרישות המחמירות ביותר של הרגולציה הישראלית. זו הצבעת אמון גורפת של פסגות, אקסלנס, אלטשולר שחם ואנליסט שמצטרפת לרובו המכריע של המגזר הפיננסי בישראל המשתמשים ב Crusoe.

דילוג לתוכן