מימין לשמאל: ד"ר עידו דולב, מנהל פיתוח בחטיבת Optical Metrology, אדם חוואלד, רכז משאבי אנוש ואלה קוגן, אחראית גיוס טאלנטים וקשרי אקדמיה ב- KLA ומי שארגנה את המיטאפ

בירה, אופטימיות וקורות חיים במיטאפ של KLA

בשבוע החולף ערכה חברת KLA מיטאפ בפאב הנולה סוקס בחיפה. לאירוע הגיעו עשרות צעירים, שתו בירה על הבר, האזינו להרצאה המרתקת של ד"ר עידו דולב, מנהל הפיתוח של חטיבת Optical Metrology ב- KLA בנושא: "הקשר הישראלי להשתלטות מבנים ננומטרים על העולם", ואף העבירו ל- KLA קורות חיים.

"המלחמה על הטאלנטים היום, במיוחד בענף ההייטק, גלויה וידועה" אומרת אלה קוגן, אחראית גיוס טאלנטים וקשרי אקדמיה ב- KLA. "אנחנו פועלים בדרכים יצירתיות ומקוריות על מנת להגיע אל הטאלנטים ולמשוך את תשומת ליבם. מחלקת משאבי האנוש ב- KLA משקיעה ללא הרף מחשבה ומשאבים בנושא, והתוצאות לא מאחרות לבוא."

במהלך ינואר עברה החברה תהליך של מיתוג מחדש ושינתה את שמה מ- KLA-Tencor ל- KLA. "המיתוג החדש שלנו מתבסס על ערכים כמו אופטימיות, אנרגיה  או תחושת 'ביחד" – ערכים שאנחנו פועלים לאורם כבר שנים ועכשיו קבלו גם נוכחות ותיעוד מילולי" אומרת ויקי פלטניק, מנהלת משאבי האנוש של KLA. "באירוע כמו המיטאפ הנהדר שערכנו חווינו את הערכים הללו הלכה למעשה, ואנו מזמינים את כל המהנדסים הצעירים להצטרף אלינו ולחוות אופטימיות, אנרגיה גבוהה ותחושה של ביחד ברמה יומיומית."

דילוג לתוכן