ביקונקט משיקה את ה- Outlier אוזניות אלחוטיות עוצמתיות של Creative

האוזניות החדשות מאפשרות ניגון קבצי מוזיקה ישירות מכרטיס ה-MicroSD גם ללא שימוש בסמארטפון.

ביקונקט טכנולוגיות, המתמחה בייבוא, שיווק והפצה של מוצרים מעולם הטכנולוגיה משיקה את ה- Creative Outlier, אוזניות מעוצבות במשקל נוצה.

מדובר באוזניות אלחוטיות המעוצבות בצורה אופנתית ובעלות משקל נוצה (100 ג'). העיצוב הייחודי של האוזניות המגיעות יחד עם כריות אוזניים מרופדות מעניק חווית שימוש נוחה לכל אוזן.

Creative נתנו דגש על הוויזואליות של אוזניות ה- Outlier, דבר הבא לידי ביטוי בסט צבעוני של גומיות אקוסטיות המלובשות סביב לכריות האוזניים. גומיות אלו נותנות אופציות עיצוביות נוספות ובכך מאפשרות החלפת צבעים ייחודית באוזניות.

מלבד האלמנט העיצובי, אוזניות ה- Outlierמצוידות בזוג רמקולים בקוטר של 32mm עם מגנט ניאודיומיום המעניק איכות סאונד גבוהה בשמיעת מוזיקה ובניהול שיחה. כמו כן, המיקרופון המובנה באוזניות כולל מנוע ClearSpeech המסנן רעשי רקע, מעצים את חדות השיחה ומציע איכות שמע ברמת HD Voice-ready ללא הפרעות.

האוזניות תומכות בחיבור Bluetooth V4.1 ובעלות טכנולוגיית NFC המאפשרת חיבור פשוט ומהיר. בנוסף, אוזניות ה- Outlierכוללות נגן Mp3 מובנה המאפשר ניגון קבצי מוזיקה ישירות מכרטיס ה- MicroSD (דבר המאפשר שמיעת מוזיקה ללא צורך במכשיר הסמארטפון). מלבד חיבורים אלו, ניתן לבצע חיבורים נוספים דרך USB ו- AUX-in.

ה- Creative Outlier מגיעות עם סוללה נטענת המובנת בתוך האוזניות. הסוללה מחזיקה מעמד בין 8-10 שעות של שימוש רציף. ההטענה ניתנת באמצעות כבל USB.

מחיר:399 ₪.

דילוג לתוכן