ביקונקט משיקה את ה- Jabra Halo Smart אוזניות אלחוטיות וחכמות למוזיקה וניהול שיחות

• 17 שעות ברצף של שיחות ועד 15 שעות נגינת מוזיקה ברצף
• תמיכה וחיבור מהיר לשירותי שליטה קולית של Siri ו- Google Now
• אפשרות להקראת הודעות מ- FACEBOOK
ביקונקט, יבואנית מותגי האוזניות הגודלה בישראל החלה לשווק את ה- Jabra Halo Smart אוזניות In Ear אלחוטיות למוזיקה וניהול שיחות.
האוזניות שפותחו ועוצבו בידי המומחים של חברת ג'ברה לנוחות שימוש מירבית, באמצעות מבנה קל במיוחד וגמיש מאפשר לענוד אותן כל היום בלי להרגיש אותן. חיווי ברטט מבשר על שיחה נכנסת.
אוזניות ה- Halo Smart במשקל 38 גרם בלבד מציעות זמן שיא של שימוש של עד 17 שעות ברצף של שיחות ועד 15 שעות נגינת מוזיקה ברצף. עבור משתמשי אנדרואיד, האפליקציה של JABRA מאפשרת גם מעקב ויזואלי אחרי מצב הסוללה וממליצה על הזמן הנכון להטעין את האוזניות.
האוזניות כוללות תמיכה וחיבור מהיר לשירותי שליטה קולית של Siri ו- Google Now. עבור משתמשי אנדרואיד, האוזניות מסתנכרנות גם עם ה- Calender ומקריאות את הנתונים מתוכו, וכן מיילים, הודעות טקסט, FACEBOOK, מדיות חברתיות ועוד.
המיקרופון האיכותי של האוזניות כולל הגנה מרוח והאוזניות עמידות בפני כל מזג אוויר, כך שניתן לקבל שיחות מכל מקום ובכל זמן, גם במזג אוויר סוער.
העיצוב של האוזניות מאפשר שימוש מגוון במכשיר, כולל האפשרות לקבל שיחות עם אוזניה אחת בלבד (מונו), האזנה למוזיקה בשתי האוזניות (סטריאו) ואף להשאיר את האוזניות תלויות בנוחות סביב הצוואר כאשר אינן בשימוש. מנגנון מגנטי ייחודי מצמיד את האוזניות אחת לשנייה כך שלא יפריעו בזמן שאינן בשימוש. לקבלת שיחה פשוט מפרידים את ההצמדה, שמים באוזן ומתחילים לשוחח.
האוזניות כוללות רמקולים איכותיים בקוטר 10 מ"מ שמאפשרות ליהנות ממוזיקה ושיחות באיכות גבוהה מאוד.

דילוג לתוכן