בינת תשווק ותתקין את Stratoscale Symphony כדי להביא יכולות ענן למרכזי נתונים

בינת בחרה את סטרטוסקייל כדי לשפר את פלטפורמות הענן הפרטי והציבורי שלה, ולעזור ללקוחות להגיב לצרכי זמן אמת ביתר קלות ועם יותר שליטה
הרצליה ותל אביב, 13 ביולי 2016, (BUSINESS WIRE) :
בינת תקשורת נתונים בע"מ הודיעה היום על שותפות עם סטרטוסקייל, חברת התוכנה שמחוללת מהפכה במרכז הנתונים, להספקת פתרונות ענן מקיפים, גמישים ומדרגיים למרכזי נתונים ללקוחותיה במגזר הארגוני. כחלק מההסכם, בינת תבצע את השיווק, המכירה, הקדם מכירה, ההטמעה והתחזוקה של הפתרון של סטרטוסקייל.
תוכנית השותפים 360 מעלות של סטרטוסקייל, PartnerFirst, נוצרה עם גישת הכל כלול כדי למקסם את הטכנולוגיות, המוצרים והשירותים של השותף במטרה להפיק תועלת הדדית ללקוחות ולשותפים. באמצעות השותפות עם סטרטוסקייל, בינת מביאה לשוק חדשנות חדשה ומספקת ערך ללקוחותיה על ידי הובלתם לתוך הדור הבא של מרכזי נתונים עם ענן פרטי. בינת כבר הטמיעה פתרון של סטרטוסקייל בליבה של פלטפורמת הענן שלה עצמה.
"באמצעות השותפות עם סטרטוסקייל, אנחנו מציגים ללקוחותינו פלטפורמה חדשנית של פתרונות ענן תוך יצירת יתרון תחרותי לעסק שלנו", אמר עופר ביתן, סגן נשיא להנדסה בבינת תקשורת נתונים בע"מ. "פתרון ה-SDDC הגמיש, זול וקל להתקנה של סטרטוסקייל מאפשר לנו להביא ללקוחותינו פתרונות מרכזי נתונים מהדור הבא שיענו על הדרישות שלהם, יגדלו עם העסק ויפיקו תשואות גבוהות יותר על ההשקעה".
סטרטוסקייל מאפשרת לארגונים להחזיר את השליטה לאנשי טכנולוגיית המידע על ידי הענקת יכולות ענן פרטי שאין כמותן באופן שהוא מהיר יותר ופשוט יותר, ולא מצריך מומחיות ספציפית או שירותים יקרים. פלטפורמת התוכנה הקלה לשימוש שלא תלויה בחומרה של סטרטוסקייל, Stratoscale Symphony, משלבת טכנולוגיות עדכניות, קלה להתקנה, מפחיתה עלויות עבור הלקוחות ומאפשרת גמישות בניהול והפעלת משאבי מחשוב.
"סטרטוסקייל מחויבת להציע לשותפי הערוצים שלנו הצעת ערך ייחודית באמצעות הטכנולוגיה הטובה בענף שלנו", אמר אריאל מייסלוס, מנכ"ל סטרטוסקייל. "אנחנו נלהבים להציע לבינת את הפתרון למרכזי נתונים המוגדר על ידי תוכנה (SDDC) שלנו שמספק תשתית משולבת באמת על כל חומרה זולה לצרכי העסק שלהם וכדי לענות על הדרישות של לקוחותיהם".

דילוג לתוכן