בינת תקשורת קיבלה מסיסקו מאסטר באבטחה

בינת תקשורת מחשבים, מקבוצת רד-בינת, הוסמכה על ידי חברת סיסקו לדרגת Master Security , והינה החברה הראשונה בישראל הזוכה בהסמכה זו, הנחשבת ליוקרתית ולקשה ביותר להשגה מכלל הסמכות סיסקוהסמכת Master Security מיועדת לשותפות מובילות של סיסקו בתחום אבטחת המידע ומצריכה עמידה בסטנדרטים גבוהים ביותר הכוללים, ידע טכנולוגי, הבנת צרכי הלקוחות ויכולת התאמת פתרונות בתחום בהתאם לצרכים אלו ויכולות תמיכה ושירות ייחודיות.

במסגרת קבלת ההסמכה נדרשה בינת לעבור בחינה מקיפה ביותר על ידי בוחן חיצוני מטעם סיסקו. במסגרת הדוח של הבוחן החיצוני צוין כי בינת תקשורת עמדה באופן מלא בכל דרישות סיסקו, כולל היבטי המכירות, ההנדסה, השירות, התפעול ואף השירותים המנוהלים. עוד צוין כי בינת הציגה יכולות יוצאות מגדר הרגיל בכל המדדים שנבחנו ועמדה באופן יוצא מן הכלל בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים היום בתחום האבטחה, גם ברמה העולמית.

בינת תקשורת עמדה בדרישות סיסקו בשלושה תחומים עיקריים הנדרשים לקבלת ההסמכה:

לקוחות – הבנת הצרכים העיסקיים של לקוחות, התאמה ואספקה מוצלחת של פתרונות, ייעודיים המשרתים את צרכי הלקוח וכוללים יכולות אבטחה מתקדמת, לרבות טכנולוגיות למניעת פריצות, בקרת גישה, תקשורת מאובטחת ואבטחת יישומים.
טכנולוגיה – עמידה בדרישות להסמכות, בקיאות וכישורים טכנולוגיים ברמה הגבוהה הנדרשת ללקוחות, ויכולות מוכחות לניהול פרויקטים.
שירותים – יכולות אספקת שירותים לפתרונות סיסקו, הכוללים הכנה, תכנון, בנייה, הטמעה, תפעול ואופטימיזציה.

ליאור גולדרגבר, מנהל השותפים העיסקיים, סיסקו: "בינת תקשורת הינה שותפה אסטרטגית של סיסקו ישראל ובחירתה להשקיע בהסמכה יוקרתית זו רק מוכיחה את המחויבות ההדדית בין החברות להמשך עבודה משותפת גם סביב תחום אבטחת המידע. כשותף המוביל של סיסקו בישראל, שוב הוכיחה בינת תקשורת את יכולותיה יוצאות הדופן בכל תחום ובכלל זה יכולת האפיון ומתן פתרונות המתואמים ומחוברים לצרכים העיסקיים של הלקוח ורמת שרות מין הגבוהות שיש."

אלון בן צור, מנכ"ל בינת תקשורת מחשבים: "קבלת הסמכת ה-Master Security של סיסקו הינה אבן דרך נוספת בהשקעה הרחבה שאנו עושים על מנת לשמור על מובילות טכנולוגית ועיסקית בכל תחומי תשתיות ה ICT . בינת תקשורת היא הראשונה בארץ לה מעניקה סיסקו הסמכה יוקרתית זו, וזוהי תעודת כבוד וגאווה לחברה ולעובדיה ."

דילוג לתוכן