בינת תקשורת מחשבים תשיק שורת שרותי מחשוב יחודיים בענן

בין השירותים שיושקו גם תשתית MVNE עבור ספקיות MVNO; פתרון לחסכון בשיחות טלפון ארגוניות ארציות ובינלאומיות ראשון מסוגו בישראל; ומערכת אבטחה מבוססת וידאו כולל שליטה והקלטה ארציות ובינלאומיות ראשון מסוגו בישראל; ומערכת אבטחה מבוססת וידאו כולל שליטה והקלטה
 
בינת תקשורת מחשבים , מקבוצת רד-בינת, תשיק שורה רחבה של שירותי ענן מבוססי מחשוב ואבטחת מידע תשתית MVNE, שירות לחסכון בשיחות טלפון ארגוניות, ומערכת אבטחה מתקדמת מבוססת וידאו.
 
הדגמות השירותים החדשים יתקיימו בביתן שירותי מחשוב ענן ותשתיות (Bynet Cloud Computing and Infrastructure Services) בכנס בינת אקספו 2010 – אירוע  הדגל של בינת תקשורת עבור קהילתה-ICT, שייערך זו השנה השביעית ברציפות. הכנס יתקיים ביום שני, 10 במאי 2010, בביתן מס' 1 במרכז הירידים, גני התערוכה, תל אביב, וצפויים להשתתף בו למעלה מ-2,500 מנהלים ואנשי מקצוע בתחומי ה-ICT.
 
שירותי הענן של בינת מושתתים על הרעיון כי הארגון הלקוח אינו רוכש חומרה או מערכות ניהול טכנולוגיות אלא משלם לבינת עלות חודשית עבור חבילה שלמה הכוללת אספקת חומרה, תוכנות ניהול ושירותי תמיכה נלווים. מודל זה מאפשר ללקוחות לנצל לטובתם את הצד העסקי של הפתרונות השונים ולהימנע מהוצאות גדולות לשם כך.
 
"אין כבר צורך ללקוחותינו להיכנס להשקעות ותפעול – אנחנו עושים את זה בשבילם", מדגיש ערן ברק, סמנכ"ל מכירות השירות והשירותים המנוהלים בבינת תקשורת מחשבים. "בינת מחברת את העננים לקרקע והופכת את שירותי הענן למוחשיים עבור הארגון, תוך אספקת נציג שמלווה את התהליך 24/7, וצוות עימו ניתן להתייעץ בקשר ליישומים שמתאימים למודל הענן".
 
שירותי ענן בולטים שיושקו בבינת אקספו 2010:

תשתית ה-MVNE שתספק בינת מיועדים לספקיות ה-MVNO שאינן מסוגלות או מעוניינות להתמודד עם הצד הטכנולוגי אלא להתרכז אך ורק בשיווק ומכירות.
הפתרון בענן של בינת לחסכון בשיחות טלפון ארגוניות ארציות ובינלאומיות הוא הראשון מסוגו בישראל, ומיועד למערכות קוויות וסלולריות, כאשר בינת כוללת בפתרון יכולת ייחודית להתעדכן אוטומטית לגבי תעריפים מוזלים עם ניהול קווי התקשורת הארגוניים.
מערכת האבטחה מבוססת הוידאו שתספק בינת כשירות בענן, כולל קבלת מצלמות מבינת תקשורת, שירות אחזקה וניהול טכנולוגי של המערכת תוך הקניית אפשרות לארגון לבקרה על המערכת באמצעות הדפדפן, כולל שליטה והקלטת המצולם, ובעתיד ניתוח וידאו.
מגוון רחב של שירותי תשתיות- שרתים וירטואלים, גיבויים ואחסון, הגנה לשרתים ולתעבורת WEB, מערכת מייל ושיתוף מסמכים, ומערכת של תקשורת אחודה הכוללת וידאו / אודיו / מסמכים.

 
מעבר לתמיכה ולליווי הצמוד של הלקוח על ידי צוות מומחים בבינת, מכילה מהפכת המחשוב במודל הענן של בינת כמה וכמה יתרונות בולטים עבור עסקים גדולים כקטנים: מהבחינה הפיננסית, מכיוון שהתשלום הוא לפי שימוש וללא הגבלה בזמן השימוש, אין צורך בתקציב מיוחד ואין צורך להשקיע על מנת להשתמש בשירותי מחשוב.חשוב לא פחות, פלטפורמה זו  מאפשרת לבינת להעמיד ללקוח יתרון נוסף- השקה מהירה מגובה בחסמי כניסה נמוכים לטכנולוגיות חדשות וחשיפה לעולם מרתק של חידושים.
 
ערן ברק מוסיף כי "כחברה מובילה בתחום השירותים המנוהלים, לקחה על עצמה בינת תקשורת מחשבים את האתגר של הובלת תחום השירותים מבוססי הענן, בשילוב ייחודי של תשתיות, שירותי מחשוב ותמיכה שוטפת סביב השעון. בחרנו לפעול במודל מודולרי ייחודי, המאפשר לכל ארגון – קטן כגדול, ליהנות משירותי מחשוב מתקדמים בתצורה מתקדמת ולהצטרף אל מהפכת הענן".
 
ההשתתפות בכנס בינת אקספו 2010 אינה כרוכה בתשלום, אך מחייבת הרשמה מראש: http://www.bynet.co.il/content.aspx?id=88

דילוג לתוכן