בינת תקשורת זכתה בפרס שותף מצטיין של EMC לאזור EMEA

בינת תקשורת, מקבוצת רד-בינת, זכתה באות שותף מצטיין של EMC לאזור EMEA לשנת 2010. אלון בן צור, מנכ"ל בינת תקשורת, הוזמן לאירוע שערכהEMC  בברצלונה בהשתתפות יותר מ-80 שותפים הנמנים על מערך ההפצה שלEMC  באזור EMEA, כדי לקבל את פרסTop Signature Solution Center Partner 2010 .
בינת תקשורת נבחרה על סמך קשריה ומחויבותה כלפיEMC , כמו גם על סמך היכולת המוכחת שלה להגדיל את אחיזתה שלEMC  בשוק המקומי, ולספק ערך מוסף להיצע הפתרונות של EMC בתחום תשתיות המידע. הקריטריונים לקבלת הפרס, כללו גם את היכולת של בינת תקשורת להבין את פורטפוליו הפתרונות של EMC ואת הערך העסקי שלהם כמכלול.

ליאור פוני, מנהל מכירות ושותפים עסקיים, EMC ישראלEMC." פוני הוסיף: "במסגרת הגדלת המיקוד והמחויבות  של EMC כלפי השותפים , אנו מסייעים לבינת תקשורת לבדל עצמם ולהגדיל הכנסות ורווחיות על ידי מינוף משותף של הזדמנויות בתחום מחשוב הענן.": "אנו רואים בשותפים המצטיינים שלנו שלוחות ישירות לפעילותנו בישראל וערוץ המסייע ללקוחותינו להאיץ את המעבר לענן. אנו מכירים בפועלה ובתרומתה של בינת תקשורת לצמיחה העסקית של
EMC  תשתתף באירוע השנתי של בינת תקשורת מחשבים "בינת אקספו 2011". באירוע תציג EMC את התפיסה של החברה לניהול הענן הפרטי, את פתרונות האחסון של החברה VNX ו- RecoverPoint, וכן את פתרונות הגיבוי וההתאוששות הכוללים את מוצרי Avamar, Data Domain, Networker ו-DPA.

דילוג לתוכן