בינת תקשורת השלימה הטמעת פתרון DRP בחברת ORIAN

פתרון ה-DRP מבוסס על מערכות אחסון של EMCופתרונות VMWare
היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים
בינת תקשורת מחשבים, מקבוצת רד-בינת, השלימה פרויקט הטמעת פתרון DRP (Disaster Recovery Planning) בחברת השילוח הבינלאומי ORIAN, מהמובילות בתחום השירותים הלוגיסטיים בישראל. היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים.
 
בינת תקשורת ביצעה פרויקט זה, במסגרת בחירתה על ידי ORIAN לספק שירותי מיקור חוץ הכוללים אחריות על מערך תשתיות המחשוב, התקשורת ואבטחת המידע, אספקת פתרונות תפעוליים, תחזוקה שוטפת וניהול פרויקטים. הטמעת פתרון ה-DRP תאפשר ל-ORIAN לשמור על המשכיות עסקית גם במקרה אסון. הפתרון מבוסס על מערכות אחסון של EMC ומשולבים בו פתרונות וירטואליזציה של VMware.
 
אייל מזמר, מנהל מערכות מידע ב-ORIAN: "כגוף העוסק בשילוח בינלאומי, עמידה בלוחות הזמנים היא אבן בוחן ללקוחותינו. לכן, להמשכיות עסקית יש יתרון בולט, בכך שהיא מאפשרת רציפות באספקת השירותים ללקוחותינו."
 
אייל מלמד, מנהל חטיבת ITM (פתרונות שירותים מנוהלים), בינת תקשורת: "בינת תקשורת מסייעת ללקוחותיה לשמור על המידע הארגוני באמצעות פתרונות טכנולוגיים מתקדמים. השירותים המנוהלים שאנו מעניקים ללקוחות הם בבחינת מנוף עסקי עבורם. פתרון ה DRP המיושם ב ORIAN הנו מוביל בתחומו, ומבוסס על מערכות האחסון של EMC ומוצרי VMWare. הפתרון ישרת באופן מקצועי ועסקי את צורכי ORIAN גם בשנים הבאות".
 
בינת תקשורת מחשבים חרטה על דגלה את נושא הקידום הטכנולוגי מחד והחזר ההשקעה מאידך. לחברה מעל 90 לקוחות המקבלים שירותי מיקור חוץ לתפעול מערכות ה-IT הארגוניות, בהן: מע"צ, ישרוטל, מנפאואר, סנפרוסט, כי"ל ורבים אחרים. מהנדסי חטיבת מיקור החוץ של בינת תקשורת מביאים לאתר הלקוח ידע וניסיון מצטבר, היכרות עם מגוון הפתרונות הטכנולוגיים ויכולת להרחיב את היכולות הטכנולוגיות של הלקוחות".

דילוג לתוכן