בינת סמך תנהל את מערך גיוס המשאבים הטלפוני של גרינפיס ישראל

חברת בינת סמך הקימה מוקד מתקדם עבור גרינפיס ישראל, בו תנהל את מערך גיוס המשאבים הטלפוני של הארגון הבינלאומי, הפועל למען הגנה על איכות הסביבה.

גולן אטד סמנכ"ל פיתוח עסקי בבינת סמך: "המהלך תואם למדיניות של בינת סמך לאורך השנים הכולל הקמת מוקדים ומערכי שרות בעלי זיקה חברתית דוגמת גרינפיס, הפועל בכל העולם למען הגנה על הסביבה, הטבע ובעלי החיים. אני משוכנע שהצוות המיומן שלנו יסייע לארגון בגיוס חברים חדשים ותרומות למען מטרות נעלות אלה".

שלמה פלדמן, מנהל גיוס המשאבים של גרינפיס: " גרינפיס כארגון בינלאומי נדרש להעלות את מודעות הציבור בנוגע לבעיות סביבתיות ולהעצים את האזרח לקחת חלק פעיל בשינוי המצב הקיים לרווחת כולנו. מוקד מקצועי ואיכותי הנו ערובה לכך שהמסרים החשובים שלנו יגיעו לקהל הרחב ויניעו אותו לפעולה. מאחר והכח שלנו בא מחברה אזחית פעילה, מודעת ויוזמת, תפקידו של המערך הוא לוודא שכל אזרח ואזרחית במדינה יכירו את פעילות הארגון ויבינו את הרלבנטיות של עבודתנו לחיים של כולנו ולעתיד של הדורות הבאים."

גרינפיס הוא ארגון בינלאומי בלתי תלוי ללא מטרות רווח, הפועל למען הגנה על איכות הסביבה. הארגון משתמש בשיטות פעילות ומחאה יצירתיות לא אלימות, בהן פעולה ישירה, לוביזם ומחקר כדי לחשוף בעיות ומחדלים סביבתיים גלובליים ומקומיים כאחד, ולהציע פתרונות ראליים וברי קיימא לעתיד ירוק, נקי ובריא עבור כולנו. מטרתו הבסיסית של גרינפיס היא להבטיח את יכולתו של כדור הארץ שלנו להמשיך לקיים את החיים על כל מיגוונם.
גרינפיס נוסד בקנדה בתחילת שנות ה-70.. נכון לשנת 2015 יש לארגון משרדים ביותר מ-45 מדינות, ביניהן ישראל, ויש לו נוכחות ופעילות כלל-עולמית, כולל במוסדות כגון האיחוד האירופי והאו"ם.
פעולותיו המפורסמות הן בתחומי הגנה על יערות העד, הפסקת ציד הלווייתנים, מאבק בשינויי האקלים ועידוד השימוש במקורות אנרגיה מתחדשים ולא מזהמים.
על מנת להשאר לגמרי בלתי תלוי, לשמור על נקיון כפיים ולהמנע מניגודי אינטרסים, כך שרק טובת הסביבה והאנושות לנגד עיניו, גרינפיס מקפיד על עצמאות כלכלית מוחלטת ולכן נתמך ע"י אנשים פרטיים וקרנות משפחתיות בלבד ואינו מקבל כספים או תרומות מחברות, תאגידים, מפלגות או ממשלות.

 

דילוג לתוכן