ביל קרנק מונה למנכ"ל Dialogic העולמית

חברת Dialogic ספקית גלובאלית לפתרונות תשתית ותכנה לעולם הרשתות והטלקום, הודיעה כי דירקטוריון החברה בחר בביל קרנק לתפקיד מנכ"ל ונשיא החברה. קרנק יחליף את קווין קוק.

קרנק הצטרף ל-Dialogic ב-2012 ושימש כסגן נשיא בכיר למכירות ושירות. בין השאר היה אחראי על כלל פעילות המכירות בחברה, שותפים, פיתוח עסקי, שירותים ואסטרטגיה גלובאלית. צוותו השיג הצלחות יוצאות דופן ביעדי המכירות והשירות לאורך תקופה זו. לפני הצטרפותו ל-Dialogic שימש קרנק כסגן נשיא לפיתוח עסקי בחברת Ubiquity Software ולפני כן כנשיא חברת NCI.

"אני שמח על האמון שנותנת בי Dialogic להוביל את החברה, בעוד אנחנו ממשיכים לגדול ולהתפתח" אומר ביל קרנק, המנכ"ל החדש. "ל-Dialogic יש הסטוריה של למעלה מ-30 שנה ביצירה ופיתוח של מוצרים ופתרונות מובילים בעולם התקשורת והרשתות. אני מלא מוטיבציה לקבל את ההזדמנות להוביל צוות כשרוני ומלא תשוקה לתחום, שימשיך לעזור ל-Dialogic להתפתח בשווקים העולמיים".

Dialogic מעסיקה כיום כ-100 עובדים בישראל בתפקידי פיתוח, תמיכה, תפעול ומכירות. לאחרונה פורסם כי החברה מרחיבה את פעילותה בישראל, ומגייסת עובדים למרכז הפיתוח של החברה, הנחשב לאחד ממרכזי הפיתוח החשובים והמובילים של Dialogic בעולם.

דילוג לתוכן