ביוטרוניק: 50 דפיברילטורים בטכנולוגיית ProMRI מאושרים לשימוש בסריקות MRI בדרגת Tesla 3.0

קו המוצרים של חברת חברת ביוטרוניק, לחולים בעלי כשל לבבי, המאפשר לחולים לעבור סריקות MRI ללא חשש – בהווה ובעתיד – מתרחב, עם ההשקה של דפיברילטורים חדשים שקיבלו את אישור CE למעבר של מושתלים בסריקת MRI בדרגת 3 Tesla, וכעת עומד מספר הדפיברילטורים המאושרים על כ-50.

 

ביוטרוניק היא מהיצרניות המובילות בעולם כיום של טכנולוגיות רפואיות בתחום הקרדיולוגיה.  סריקות ה-MRI מספקות לעתים נתונים מצילי חיים שלא ניתן לקבלם בביצוע צילומי רנטגן רגילים או בסריקות CT וטכנולוגיית ProMRI שפיתחה החברה, מאפשרת לחולים המושתלים לעבור סריקות MRI ללא בעיות.

 

בין המערכות שקיבלו את האישור: Setrox/Safio S53, Siello/Solia S, בשילוב Linoxו-Protego, כמו גם ה-Inventra 7 DR-T, Itrevia 5/7 DR-T, Idova 7 DR-T, Iforia 5/7 DR-Tו-Ilesto 5/7 DR-T- ובחברה מדגישים כי מדובר במוצרים לכל אורך הקו – חד-חדריים ודו-חדריים.

 

לדברי ביוטרוניק, היתרונות של סורקי ה- MRI בדרגת 3 Tesla, ברורים: ההדמיות איכותיות בהרבה וזמני הסריקה קצרים יותר, נתונים שמניעים כיום את אנשי הרכש בבתי החולים להצטייד במערכות החדישות (מדגמי 3.0T). "בעוד הסטדנרט הוא סורקי 1.5.0Tהשימוש במערכות החדשות צובר מומנטום במהירות".

 

ברחבי העולם יש כיום מעל 6.5 מיליון מושתלי לב ומעל מיליון עוברים ניתוחי השתלה מדי שנה. עד לאחרונה חולים מושתלי קוצבי לב או דפיברילטורים לא יכלו לעבור בדיקות MRI הכרחיות בשל השדות המגנטיים רבי העוצמה וגלי הרדיו הנפלטים במהלך הבדיקה, היכולים להשפיע, שלילית, על המערכות. השימוש בטכנולוגיית ה-ProMRI שפותחה על ידי ביוטרוניק מאפשרת עתה לחולים הללו גישה חופשית לסריקות, שלעתים יכולות להציל את חייהם.

דילוג לתוכן