בחג החנוכה: תערוכת דיגיטאון לאודיו וקולנוע ביתי

אירוע האודיו של השנה מגיע: תערוכת DIGITOWN Hi-End – כל מה שנשמע טוב במקום אחד.
אוהבים צליל משובח? רוצים לשדרג את חווית האודיו בבית? תערוכת דיגיטאון 2015 שתתקיים בחג החנוכה מתמקדת בתחום האודיו / וידאו הביתי (סטריאו וקולנוע ביתי). זוהי חוויה של תערוכה: התערוכה תציג לקהל את מגוון החידושים בתחום האודיו לשימוש בבית ובדרכים, כמו גם השקות בכורה בתחום הקולנוע הביתי, סטריאו וכל מה שקשור לתחום, בין אם מדובר בפטיפונים ומגברי מנורות או מערכות אודיו אלחוטיות מהמתקדמות ביותר.
דיגיטאון מביאה כבר בפעם הרביעית לארץ את מסורת התערוכות המובילות בעולם, עם שלוש קומות של חדרי הדגמה. בכל חדר תודגם מערכת אודיו אחת לפחות, בין אם מדובר במערכות אודיו אלחוטיות ועד לאודיו Hi End במחיר של מאות אלפי שקלים ויותר.
מה יוצג בתערוכה?
מערכות אודיו אלחוטיות, טלוויזיות, רמקולים, מגברים, רסיברים – סטריאו וקולנוע ביתי, סטרימרים, נגנים, תחנות עגינה, אוזניות, מערכות מיני, בית חכם, פטיפונים, מגברי מנורות, רמקולים למחשב ומגוון אביזרים ותקליטים.
מתי זה קורה?
התערוכה תתקיים בחג החנוכה, בתאריכים 09-10 בדצמבר 2015 בין השעות 11:00-22:00.
במהלך ימי התערוכה, יתקיימו מבצעי מכירה מיוחדים, הגרלות והפתעות.
כמיטב המסורת של דיגיטאון (תערוכה רביעית), לא מדובר כאן בתצוגה פאסיבית אלא בהדגמות חיות שבאות להעביר את החוויה המלאה של האזנה למערכת אודיו איכותית – עם סטריאו משובח או צליל היקפי רב ערוצי.
היכן?

התערוכה מתקיימת בבניין הסמינרים של כפר המכביה שנבחר בזכות מיקומו המרכזי בארץ, התנאים הנוחים להדגמות אודיו והחנייה החופשית. בבניין שלוש קומות ושטחי הדגמה בחלל פתוח. במקום יתקיימו הדגמות Live Demonstration – , תצוגות מוצרים ופעילויות שונות.
כפר המכביה – בנין הסמינרים
רחוב פרץ ברנשטיין 7, רמת גן
חניה חופשית במקום
מחיר כניסה: 50 ₪
אפשר לקרוא כאן מידע על התערוכה ולצפות בווידאו מהתערוכה הקודמת: http://www.dtown.co.il/articles/3696.html
רכישת כרטיסים: https://www.tixwise.co.il/he/digitown

דילוג לתוכן