בזק עושה היסטוריה ושולחת את התייר הישראלי הראשון לחלל החיצון

הטסת האזרח הישראלי הינה במסגרת מהלך שיווקי לרשת ה-NGN, שמטרתו להמחיש את מהירות הגלישה על גבי רשת ה-NGN
שיתוף פעולה ראשוני עם חברת tours RocketShip האמריקאית
יצפה במראה כדור הארץ מגובה 200 אלף רגל

חברת בזק בדרך לעוד הישג היסטורי, תשלח את התייר הישראלי הראשון לחלל ! משה אוסטרובסקי, צעיר בן 27 מירושלים הוא הזוכה הגדול בטיסה לחלל, מטעם בזק ויהיה התייר הישראלי הראשון שיטוס לחלל. אוסטרובסקי, שירת בחיל האוויר, סטודנט למשפטים וכן .. יש לו חברה. אוסטרובסקי זכה לאחר שהתמודד במשחק המחשב הייחודי בעמוד הפייסבוק של בזק והשיג את התוצאה הטובה ביותר במשחק.

במטרה להמחיש את מהירות הגלישה על גבי רשת ה-NGN יצאה בזק לאחרונה במספר מהלכים שיווקיים, תחת הכותרת, "NGN במהירות 100 מגה". במקביל לקמפיין הפרסום של בזק, בשבועות האחרונים, בכיכובו של גידי גוב, קיימה החברה גם תחרות על גבי עמוד הפייסבוק של בזק, שם הגרילה בין לקוחותיה פרסים יקרי ערך, כאשר השיא היה טיסה לחלל.

התחרות על הטיסה לחלל היוותה את השלב השלישי והשיא של מהלך הפרסומי של בזק. קדמו לו טיסה במטוס קרב אמיתי, וחווית רכבת ההרים האימתנית בעולם. המהלך שיווקי והפרסומי המקיף המחיש בצורה הטובה ביותר את המשמעות של גלישת במהירות 100 מגה ברשת ה- NGN.

הטיסה לחלל תבוצע באמצעות חברת "RocketShip tours", המשתפת פעולה בישראל עם אופיר טורס והינה הספק הבלעדי של חברת התעופה והחלל המובילה XCOR Aerospace ברחבי העולם ומפתחת רכב החלל Lynx Mark I – הוא רכב החלל המהפכני לטיסה תת-מסלולית, המופעלת במנועים רקטיים ידידותיים.

אוסטרובסקי ייהנה מטיסה ברכב החלל ה-Lynx Mark I המספק חוויה מלהיבה ומעשירה של שהות בחלל – וכוללת אינטראקציה רצופה עם הטייס – Rick Searfoss. כמו כן, הוא יזכה לשבת במושב טייס המשנה וייהנה ממראות נרחבים מבעד לקדמת ושני צידי החופה, ולא רק מבעד לחלונות הצד של כלי הטייס. הודות לאשכול המנועים הרקטיים המהפכניים שפותח על ידי XCOR, רכב ה-Lynx הדו-מושבי ממריא אופקית ממסלול המראה והוא אינו זקוק למטוס נושא. תכנון זה מקטין את סך הפליטות ומגביר את רמת הבטיחות תוך הגעתו למהירות מאך 2 בדרכו לגובה 200,000 רגל מעל פני האדמה.
השחור העמוק של החלל החיצון מעל, והמבט המרהיב אל עקומת כדור הארץ ואל המעטה המופלא, הם מראות שלא יישכחו תוך ריחוף במצב חוסר משקל בשיא הגובה. שלא כמו טיסות אחרות שלא במסלול, המשתתפים ב-Lynx ילבשו חליפת לחץ כאמצעי הצלת חיים נוסף בשעת מסעם אל המזוספירה, ונושא הבטיחות יקבל חשיבות עליונה תוך הכנות להנמכת ה-Lynx דרך שכבות האטמוספרה, הכולל יציאה מרהיבה עם כוחות 4 ג'י.

הזוכה יעבור תכנית כשירות שתידרש, המורכבת מפרוטוקול בן ארבעה ימים שייערך בפיניקס, אריזונה, והוא כולל סינון רפואי וחוויות למידה, בדומה, ייהנה מתנאי דה-לוקס במלון נופש אקסקלוסיבי, ה-Sanctuary on Camelback Mountain Resort and Spa, בעל מוניטין בינלאומי לעיצובו העכשווי ולמסעדה עטורת הפרסים המצויה בו.

הניסיון שמול ההגאים
טייס הניסוי הראשי של רכב החלל התת-מסלולי, ה-Lynx, אל"מ Richard Searfoss, לשעבר בח"א האמריקאי הוא מהאסטרונאוטים המנוסים והפופולאריים ביותר של ארה"ב. אחד מפחות ממאה בני אדם שפיקד על משימה חללית מאוישת, ניסיונו ב-NASA כולל את המשימה הרביעית באורכה בהיסטוריית טיסות החלל המאוישות של ארה"ב, תוך עגינה עם תחנת החלל הרוסית, המיר, וכולל גם את משימת המחקר האינטנסיבית ה-Neurolab. אל"מ Searfoss הוא בוגר רב עיטורים של בית הספר למטוסי קרב של ארה"ב ושל בית הספר לטייסי ניסוי של צי ארה"ב.
טייס מעבורת החלל קולומביה, STS-58
טייס מעבורת החלל אטלנטיס, STS-76
מפקד מעבורת החלל קולומביה, STS-90
למשתתפים ראשונים בסיורי RocketShip תעמוד ההזדמנות הנדירה להגיע את קצה החלל תוך ישיבה ליד Rick Searfoss, אשר שואף אף הוא לחוות את המראות שלא יתוארו אל כדור הארץ תוך ביצוע הטיסות בחלל.

על פי חברת Rocket Ship הטיסות עתידות להתחיל ב- נובמבר 2012.

לאתר החברה: http://www.rocketshiptours.com/
לעמוד הפייסבוק של בזק: http://www.facebook.com/Bezeq

דילוג לתוכן