בזק מציעה רשת תמסורת METRO

בזק מציעה למגזר העסקי רשת תמסורת METRO המאפשרת מהירות שיא של ג'יגה המתבססת על תשתית ה- NGN המתקדמתבזק משיקה את רשת המטרו (METRO) לעסקים, המתבססת על תשתית ה- NGN המתקדמת. הרשת החדשה מאפשרת מהירות חיבור חסרת תקדים של עד ג'יגה. בנוסף, מעניקה הרשת מספר יתרונות מרכזיים כמו שליטה מקסימלית ויכולות מתקדמות של ניהול עצמי ברשת התקשורת הארגונית ומחיר אטרקטיבי מאוד למגה תמסורת.
רשת המטרו של בזק היא הגדולה והמתקדמת מסוגה בישראל, ובנויה מ-70 טבעות עצמאיות מבחינת שרידות, הקשורות ביניהן על ידי 350 מתגים עם יכולות מיתוגית של 250 גיגה-ביט כל אחד, בטופולוגיה המבטיחה שכל לקוח ימשיך לקבל שירות ממתג חלופי בכל מקרה חירום. שירות תמסורת המטרו של בזק עסקים מציע למעשה ללקוח שליטה וגמישות מרבית בניהול התקשורת, באמצעות רשת סיבים אופטית מתקדמת.
טכנולוגית המטרו את'רנט (Metro Ethernet), המיושמת ברשת ה- NGN לעסקים, היא המילה האחרונה בטכנולוגית התקשורת בעולם. הכניסה של בזק לתחום זה מציבה אותה ביחד עם חברות התקשורת המובילות בעולם שכבר אימצו את הטכנולוגיה החדשה. בין החברות נמצאות ענקיות התקשורת מארה"ב (AT&T, Verizon, Qwest ואחרות), מאירופה (Orange, Swisscom ועוד), אסיה וארצות האגן הפסיפי (יפן, קוריאה, אוסטרליה ואחרות).
רשת המטרו נחשפה לראשונה במסגרת כנס "בזק אקספו", שקיימה החברה לפני כשלושה חודשים, בו השיקה בזק את רשת ה- NGN. מבזק נמסר כי, בשלושת החודשים האחרונים מאז נחשפה הרשת נמכרו מאות קווי מטרו בקצבים מהירים במיוחד.

דילוג לתוכן